Neler Yeni

Yardım ARMA REFORGER VS SQUAD

Kaan52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
Arma Reforger ve Squad oyunlarının videolarını izledim hemen hemen aynı yapıdalar ve bu iki oyundan birine başlamak istiyorum bu konuda oynayan ve deneyimlemiş var ise yardım istiyorum.
Hangi oyun nasıldır,kim daha iyi oynar,mekanik farkları, kolaylık gibi konularda kıyaslama yapıp öneri yaparsanız sevinirim.

The Semih

80+ Silver
Arma Reforger ve Squad oyunlarının videolarını izledim hemen hemen aynı yapıdalar ve bu iki oyundan birine başlamak istiyorum bu konuda oynayan ve deneyimlemiş var ise yardım istiyorum.
Hangi oyun nasıldır,kim daha iyi oynar,mekanik farkları, kolaylık gibi konularda kıyaslama yapıp öneri yaparsanız sevinirim.
Arma reforger alma oyuncu sayısı çok az 500-600 ve güncelleme desteği bitti. Arma 3 alman daha mantıklı. Squad oynamadım ama arma 3 daha gerçekçi duruyor, ZEUS özelliği çok kullanışlı kendi hikayeni yazabiliyorsun.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kerem
bir squad oyuncusu olarak gayet eğlenceli buluyorum oyun ağır ve gerçekçi ama eğlenceli.

Kaan52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arma reforger alma oyuncu sayısı çok az 500-600 ve güncelleme desteği bitti. Arma 3 alman daha mantıklı. Squad oynamadım ama arma 3 daha gerçekçi duruyor, ZEUS özelliği çok kullanışlı kendi hikayeni yazabiliyorsun.
Hocam reforger çıkalı daha 1 yıl oldu ve resmi kanallarında videoları var yeni nasıl desteği bitti ya
Arma 3 de baya yıllanmıştır diye korkuyorum aldığımda çok eski gelirse diye

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Squada başlardım ben daha gerçekçi ve daha zevkli duruyor.

The Semih

80+ Silver
Hocam reforger çıkalı daha 1 yıl oldu ve resmi kanallarında videoları var yeni nasıl desteği bitti ya
Arma 3 de baya yıllanmıştır diye korkuyorum aldığımda çok eski gelirse diye
Oyun ilgi görmedi 6 ay güncelleme almamış ondan dedim, oyuncu sayısıda çok az zaten neden çıkarttılarki bu oyunu arma3 varken

Top Bottom