Neler Yeni

Yardım S20 FE telefonu almaya karar verdim ne gibi sorun yaşarım?

aShRiEl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Taş
Bütçe kısıtlaması nedeniyle 6/128 GB versiyonunu tercih etmeyi düşünüyorum, ancak 8/256 GB versiyonu ile arasında ne gibi farklar olur? Oyun konusunda çok yoğun bir kullanıcı değilim, fakat oynadığım zaman da performans düşüklüğü yaşamamak isterim. Şu anda Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullanıyorum, ancak kendi uygulamalarındaki reklamlar ve benzeri sorunlar nedeniyle Samsung’a yönelmeyi düşünüyorum. Yeni telefon tercihimde SnapDragon 865 işlemcili bir modeli seçmeyi planlıyorum. Bu telefon hakkında artıları ve eksileri nelerdir, değerlendirirseniz sevinirim."

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Barış Okçu
Bütçe kısıtlaması nedeniyle 6/128 GB versiyonunu tercih etmeyi düşünüyorum, ancak 8/256 GB versiyonu ile arasında ne gibi farklar olur? Oyun konusunda çok yoğun bir kullanıcı değilim, fakat oynadığım zaman da performans düşüklüğü yaşamamak isterim. Şu anda Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullanıyorum, ancak kendi uygulamalarındaki reklamlar ve benzeri sorunlar nedeniyle Samsung’a yönelmeyi düşünüyorum. Yeni telefon tercihimde SnapDragon 865 işlemcili bir modeli seçmeyi planlıyorum. Bu telefon hakkında artıları ve eksileri nelerdir, değerlendirirseniz sevinirim."
Samsungta o aradığın stabiliteyi hissedersin. 1 yıldır s20fe kullanıyorum tek şikayetim yakınlık sensörünün olmaması o sorun çıkartıyor. Ayarlardan kapattığın zaman sorun kesiliyor ama dokunma önleme de aynı şekilde çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
alper
Bende 8 ram snap. 845'li meizu var eski telefonum, hiç bi problemi yok, bu 865'te götürür 2 sene seni ama günümğz için en az 8 ram al bence

Bu arada youtuba gir xiaomi reklam kapatma yaz, bi reklam servisi var onu kapatırsan 0 reklam , hiç bir yerde karşına reklam çıkmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada şahsi görüşüm redmi note 10 pro'dan bu cihaza geçince aman aman bir artı sunmaz sana, boşa geçmiş olursun

çıkabiliyorsan s21fe snapdragon, çıkamıyorsan s20fe

Son düzenleme:

aShRiEl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsungta o aradığın stabiliteyi hissedersin. 1 yıldır s20fe kullanıyorum tek şikayetim yakınlık sensörünün olmaması o sorun çıkartıyor. Ayarlardan kapattığın zaman sorun kesiliyor ama dokunma önleme de aynı şekilde çalışmıyor.
hadi ya yakınlık sensörünü hiç araştırmamıştım ama yinede sonuçta tek bir şikayet için telefon bırakılmaz. Aklımda bulunsun teşekkürler.

2. el mi alacaksın
Evet 2. el alıcam

en az 8 ram al bence
Bakalım fiyatı tutturabilirsem evet onu almayı düşünüyorum depolama açısından sorunum yok zaten bu telefonda bile 128 i daha dolduramadım.

Bu arada youtuba gir xiaomi reklam kapatma yaz, bi reklam servisi var onu kapatırsan 0 reklam , hiç bir yerde karşına reklam çıkmaz
En sonunda custom rom attım zaten ama custom romlarında kendine özgü hataları var :D

Bu arada şahsi görüşüm redmi note 10 pro'dan bu cihaza geçince aman aman bir artı sunmaz sana, boşa geçmiş olursun
Xiaomi den sıkıldım. Parmak izi ekranda olması ve 30x zoomu beni çekiyor aslında birde samsungun işletim sistemi hoşuma gidiyor.

çıkabiliyorsan s21fe snapdragon, çıkamıyorsan s20fe
Bütçem olmasa düşünmeden s21fe alıcam zaten hatta s21 ultra bile düşündüm ama bütçe s20fe ye zar zor yeticek gibi duruyor

Top Bottom