Neler Yeni

🔥İndirim Acer Predator Helios 16 🔥48.925 TL 🔥

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
can
Membran klavye
Advanced Optimus
330w adaptör
QHD LCD EKRAN 165HZ 3ms
Yanlış hatırlamıyorsam 1000nit ekran
24 çekirdekli işlemci
DCİ-P3 desteği
Kasa ve soğutma ve ekran paneli olarak fark yok tek fark heliosun klavyesi oda rgblerin tek tek atanması ikisininde klavyesi membran geri kalan herşeyi aynı heliosun işlemcisi bir tık daha güçlü nitro 16 4070in ise gpsu daha güclü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır FHD ekran var bunda QHD
arkadaş 4070 nitro 16dan bahsetmiş helios ile aynı panele sahip

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Yakup Bolat
Kasa ve soğutma ve ekran paneli olarak fark yok tek fark heliosun klavyesi mekanik geri kalan herşeyi aynı heliosun işlemcisi bir tık daha güçlü nitro 16 4070in ise gpsu daha güclü.
Fark yok dediğiniz şeyleri lütfen kanıtlayabilir misiniz ilk defa böyle bir şey duyuyorum helios 16 nın kasasi ekranı ve soğutması demek nitro 16 ile aynı öyle mi 😅😅

Kasa ve soğutma ve ekran paneli olarak fark yok tek fark heliosun klavyesi oda rgblerin tek tek atanması ikisininde klavyesi membran geri kalan herşeyi aynı heliosun işlemcisi bir tık daha güçlü nitro 16 4070in ise gpsu daha güclü.

arkadaş 4070 nitro 16dan bahsetmiş helios ile aynı panele sahip
Kasa ve soğutma nasıl aynı oluyor peki bunu da aciklar mısın

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
can
Fark yok dediğiniz şeyleri lütfen kanıtlayabilir misiniz ilk defa böyle bir şey duyuyorum helios 16 nın kasasi ekranı ve soğutması demek nitro 16 ile aynı öyle mi 😅😅
Her iki cihaza da sahibim dostum düzgün araştır yalan borcum mu var sana :D herşeye körü körüne inanmayın araştır aksine iddan varsa yaz kusura bakma diyeyim

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Mehmet emre börekçi

Kasa ve soğutma nasıl aynı oluyor peki bunu da aciklar mısın
Adama inanmamışsın ama bende de nitro 16 var kasa fotoğraftakiyle birebir aynı resmen

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
can
Adama inanmamışsın ama bende de nitro 16 var kasa fotoğraftakiyle birebir aynı resmen
Bende her iki cihaz var aktif kullanıyorum adam eline almamış duydukalrıyla fark var diyor :D birebir herşeyi aynı lolgoları farklı sadece birde klavye rgbsi tek tek atanabiliyor nitro 16larda 4 bölge halinde atanıyor, bu seri helios alınmamalı zaten nitro 16 varken sadece logoya ekstra para verilmiş oluyor.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
Intel 13. ve 14. nesil işlemcilerdeki problem ortada. Ben olsam intel işlemcili laptop kesinlikle almam. İleride sıkıntı çıksa laptopta işlemci değişmek tam bela. Amd işlemcili olanlara bakın.

THE_ROCK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cem
Intel 13. ve 14. nesil işlemcilerdeki problem ortada. Ben olsam intel işlemcili laptop kesinlikle almam. İleride sıkıntı çıksa laptopta işlemci değişmek tam bela. Amd işlemcili olanlara bakın.
Ne acidan sorunlu hocam?

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
aynı cihazın 4070lisi 53k tl idi iki hafta önce

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
Ne acidan sorunlu hocam?
Dostum 1 aydır ortalık yıkılıyor intel işlemcilerdeki aşırı ısınma nedeniyle meydana gelen bozulma ve hatalarla dolu internet.

Hadi masaüstü olsa birşekilde değişirsin gerçi işlemcisiz ne yapacaksın orası da ayrı problem ama laptop işlemcisi değişmek tam bela iş.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
QHD ekranı falan çok güzel ama neredeyse 49 lira verip daha hâla 16 gb ram, 512 gb depolama ve 4060 koymaları verilen fiyata göre bana az gibi geldi. Bu fiyata içinde en az 4070 super falan olmasını ve 32 gb ram ile 2tb depolama beklerdim.
Arkadaşlar bu laptoplar zaten yurt dışında 32gb ram 2tb ssd ile satılıyor. Bizi fakir ülke statüsüne koydukları için bunları kısıyorlar ki milletimiz alabilsin. Ki laptopta ssd ram upgrade'inde kolay hiç bir şey yok. Ayrıca o kadar analmadığın belli ki laptopta Super serisi ekran kartı bekliyorsun.
Hayır kıyaslamadım ama ultra mükemmel bir laptop olsa bile ben sırf 16 ram ve 4060 için 49 bin lira ödemezdim şahsen 😆.
Burda para ödediğin şey kasa kalitesi 4070'li victus alıp 7000pm'de uçak kaldırır gibi oyun oynamak istersen yapabilirsin.

kralmali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Ali Yosunkaya
acer nitro 16 4070 32gb ram 1 tb hd versiyonu kullanıyorum.
ekran qhd 165hz ms
330w adaptör var

2 hafta önce 2. el olarak bi arkadaştan 2 aylık sıfırdan farksız 38 bine almıştım. o da hepsiburda teknorya satıcısından 54 bin e almış.

Top Bottom