Neler Yeni

Skyrim oyununa başlanır mı?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Merhaba dostlar,
Skyrim oyununa başlanır mı? Buglar çok diyorlar ama ben oynamak istiyorum. Kaç saatiniz var steamda? Başlanır mı skyrim'e? Korsan sürüm legendary edition indirdim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
modlarsız iyi değil diyolar

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,508
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Yakın zamanda modladım 1000den fazla mod vardı 200gb ama artık fps dropları girmeye başladığı için sinirlendim komple silip Baldurs Gate 3 yükledim.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yakın zamanda modladım 1000den fazla mod vardı 200gb ama artık fps dropları girmeye başladığı için sinirlendim komple silip Baldurs Gate 3 yükledim.
Modsuz oynasam ne kaybederim ki? Baldurs gate 3 nasıl bir oyun? 3 ü benim sistem kaldırmaz 2 yi yüklerim.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Hocam ben modsuz oynadım hep ve hala keyif alıyorum. İşin açıkçası keşke hafızam sıfırlansa da tekrar oynasam dediğim nadir oyunlardandır kendisi. Defalarca bitirip her görevini ezberlememe rağmen silmeye kıyamıyorum hala arada girip oynuyorum. Kesinlikle tavsiye ederim keşke daha fazla görev olsa da daha uzun saatler oynasam 10. karakteri falan açtım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama şunu da unutmamak gerek herkesin oyun zevki bambaşkadır. Skyrimi çocukluğumdan beri bayıla bayıla oynarken cyberpunk sıkıcı geldi ve 1 kez bile bitiremedim.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben modsuz oynadım hep ve hala keyif alıyorum. İşin açıkçası keşke hafızam sıfırlansa da tekrar oynasam dediğim nadir oyunlardandır kendisi. Defalarca bitirip her görevini ezberlememe rağmen silmeye kıyamıyorum hala arada girip oynuyorum. Kesinlikle tavsiye ederim keşke daha fazla görev olsa da daha uzun saatler oynasam 10. karakteri falan açtım sanırım

ama şunu da unutmamak gerek herkesin oyun zevki bambaşkadır. Skyrimi çocukluğumdan beri bayıla bayıla oynarken cyberpunk sıkıcı geldi ve 1 kez bile bitiremedim.
Whiterun daki varillere kitap tabak çanak ne varsa doldurdum ertesi gün geldim çalmışlar.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Whiterun daki varillere kitap tabak çanak ne varsa doldurdum ertesi gün geldim çalmışlar.
ahah sana ait olmayan özellikle varillerdeki itemler kalıcı olmuyor oyun başında bunu söylüyor sana yalnızca kendine ait sandıklara güvenmelisin diye

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,508
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Modsuz oynasam ne kaybederim ki? Baldurs gate 3 nasıl bir oyun? 3 ü benim sistem kaldırmaz 2 yi yüklerim.
Baldur's Gate 3 de en temelde Skyrime benziyor. Ama skyrimden farklı olarak en ufak konuşmalar için bile sinematikler var. Skyrimde sinematik ya yok ya da çok az sayıda, ben de aşırı oynamadım henüz. Baldur's Gate 3 izometrik kamera açısındayken Skyrim thirperson veya firstperson oynanıyor. Modlarla texturelar, ağaçlar, çimenler, npcler ve daha birçok şey ekleyebiliyorsun. Hiç değilse en temel modlardan biraz kurmaktan zarar gelmez. Birkaç fotoğraf bırakayım modsuz ve modlu oynarken çektiğim görüntülerden.

1723747617087.png
1723747675015.png
1723747792882.png
1723747826655.png

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
neredeyse 100 saatimi gömdüğüm oyundur çok kaliteli bir oyundur ama ne aradığınızada bağlı kendiniz rp yaparak açık dünyada gezerseniz daha çok zevk alabilirsiniz

Baldur's Gate 3 de en temelde Skyrime benziyor. Ama skyrimden farklı olarak en ufak konuşmalar için bile sinematikler var. Skyrimde sinematik ya yok ya da çok az sayıda, ben de aşırı oynamadım henüz. Baldur's Gate 3 izometrik kamera açısındayken Skyrim thirperson veya firstperson oynanıyor. Modlarla texturelar, ağaçlar, çimenler, npcler ve daha birçok şey ekleyebiliyorsun. Hiç değilse en temel modlardan biraz kurmaktan zarar gelmez. Birkaç fotoğraf bırakayım modsuz ve modlu oynarken çektiğim görüntülerden.

hocam bukadar modda bence abartı olmui oyununu motoruna yılına uygun değil çünkü

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,508
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
neredeyse 100 saatimi gömdüğüm oyundur çok kaliteli bir oyundur ama ne aradığınızada bağlı kendiniz rp yaparak açık dünyada gezerseniz daha çok zevk alabilirsiniz

hocam bukadar modda bence abartı olmui oyununu motoruna yılına uygun değil çünkü
Sorunsuz gidiyordu da en sonlarda texture işini abarttım fps dropları çoğaldı.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can

Hocam orijinal ve korsan arasındaki farkı biliyor musun? Korsan da buglar var. Yine de oynanır mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,982
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom