Neler Yeni

Önerebileceğiniz Kaliteli İPTV

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
merhaba arkadaşlar kaliteli iptv önerisi istiyorum amacım sadece maçları izlemek süperlig ve avrupa maçlarını izlemek exxen d smart car curt hepsi oluyor zaten içinde güvenilir donmayan kasmayan iptv önerir misiniz? internetim iptv açmak için gayet yeterli ip sağlam olursa donma yapmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hakan Çalışkan
kesinle satari iptv , 5g yi bilmiyorum test etmedim ama satari iptv kullanıyorum gayet akıcı

kzeki8650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zeki
as knk gurbetiptv deneyebilirsiniz mennumum yıllardır

Serhat18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat uğuz
Bu işin Nirvana’sı 4wayiptv. Bu kadar ilgili ve deneyimli bi ekip görmemiştim daha önce. Whatsapptan iletişime geçtikten 5 dakika sonra yayınım açılmıştı. Şiddetle tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hakan Çalışkan
Bu işin Nirvana’sı 4wayiptv. Bu kadar ilgili ve deneyimli bi ekip görmemiştim daha önce. Whatsapptan iletişime geçtikten 5 dakika sonra yayınım açılmıştı. Şiddetle tavsiye ederim.
kanka hepsini denedim ordanda test yayını aldım maçlarda vermiyorlar bile adamların başını yakmayın. önüne gelen iptv satıyor satari iptv maçta bile yayın veriyor.

Karizma35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan
4-5 tane İpTv denedim ama en iyisi 4wayiptv. Çok ilgili ve deneyimli bir ekip. Yayınlarda donma yok gecikme süresi şimdiye kadar gördüğüm en kısa yayın (en fazla 13 saniye). Çevremdeki arkadaşlara tavsiye ettiğim gibi size de şiddetle tavsiye ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
NiMet
merhaba arkadaşlar kaliteli iptv önerisi istiyorum amacım sadece maçları izlemek süperlig ve avrupa maçlarını izlemek exxen d smart car curt hepsi oluyor zaten içinde güvenilir donmayan kasmayan iptv önerir misiniz? internetim iptv açmak için gayet yeterli ip sağlam olursa donma yapmıyor
Hocam 1 yıldır 4wayiptv kullanıyorum. Geç buldum ama erken kaybetmeye niyetim yok. Hem uygun fiyatlı hem de yayın kalitesi çok hızlı. Ben bu sene de fastaway üyelik aldım. Yayın kalitesi 4k tvde. Gecikme en fazla 5 sn. Ve müşteri hizmetleri harika. Yani bu fiyata bu yayın gerçekten Türkiye kalitesi üstünde. Sağolsunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
aglot ruc
tavsiye isteyen pm den yazabilir.. en iyisini herkes bilmez;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Knk geçenlerde konusunu açtım ama hepsi reklam yapıyor forumda tanınır biriyse dikkate al yoksa paranı çöpe atma
Bu arada uygun iptv bulursan haber edersin

DeeKayOh

80+
Geçin onu bunu www.iptv.cam alacaksınız kafanız sonsuza kadar rahat edecek yok donuyor yok geriden geliyor yayın yok kanal çalışmıyor derdi yok! Kalite ucuz olmaz ucuz arıyorsanız da zaten kaliteli olmaz. :) vereceksiniz parayı 1 kere krallar gibi yaslanacaksınız arkanıza.

Alper2572

80+
bu zamana kadar birçok firmayı test ettim. benimle birlikte bircok arkadaşımada o firmaları tavsiye ettim ama cogu ya dondu ya da 3 ay sonra kepenkleri kapattılar. bu sektorde en onemli olay sürekli açılan paravan firmalardan uzak durmak. bunlar 12 ay 750 - 800 TL fiyat aralığıyla çıkıp paranızı alırlar, 3 ay sonrada başka firma ismi ile tekrardan piyasaya dönerler. böyle risklere girmemek için aylık paket almanızı tavsiye ederim. şuan santral iptv ile devam umarım kalitelerini bozmazlar

Ddraig33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kefe
Kankacım genel olarak ne kadar az bilinir olanlardan varsa onları kullan yığılma oluyor genellikle maç günleri sunucu sıkıntısı yaşıyorsun ben fazla bilindik olmayan bi İPTV kullanıyorum 2 yıldır hiçbir sıkıntı çekmedim kullanmak istersen ulaş bana yardımcı olayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankacım genel olarak ne kadar az bilinir olanlardan varsa onları kullan yığılma oluyor genellikle maç günleri sunucu sıkıntısı yaşıyorsun ben fazla bilindik olmayan bi İPTV kullanıyorum 2 yıldır hiçbir sıkıntı çekmedim kullanmak istersen ulaş bana yardımcı olayım

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Link atar mısın hocam ben sitelerini bulamadım

Top Bottom