Neler Yeni

50cc Motor Mu Elektrikli Bisiklet Mi

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Alperen Çelebi
Evet hocam baktığımda eklemelerle 3000w'a kadar yükseltme yapanları gördüm :D bir de bunca zamana kadar bindiğim tek şey araba hariç bisiklet o yüzden scotter manevrası vs korkutuyor beni o yüzden de biraz uzağım 50cclere. Çanta işi mantıklı takılabilir şimdilik 750w kullanıp alıştıktan sonra da güç eklemesi de olur diye düşünüyorum yakıt masrafı vs yok bataryayı düzgün kullandıktan sonra da bozulacağını sanmıyorum eskisi gibi değil bence artık bataryalar direkt bozulmuyor ömürleri uzun diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adana sokaklarına çok uygun olur bu arkadaş 😂
motorun üstüne rgb led döşersin , depoya da kıyma makinası ahahah çok görüyorum böyle. neyse konunuzun konusunu bölmüyüm ben

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
750w olmasına gerek yok hocam 50k bana pahalı geldi. Youtube da elektrikli bisikletlerle ilgili kanallar var izlemenizi tavsiye ederim 50k az para değil en iyi şekilde harcamalısınız. Oralardan bilgi sahibi olup en mantıklısına karar verseniz daha iyi olur.
Haklısınız hemen hemen 50cc bi motorla aynı fiyatı var arkadaşın ama görünüşü vs çok hoşuma gitti normalde farklı bi model alacaktım 30bin civarıydı ama bunu görünce artık dedim bu bundan başka almam o yüzden almışken bu olsun diye düşünüyorum :D

50cc motor gider mi bilemem😂 ama elektrikli bisiklet daha mantıklı duruyor benzin kadar masrafı olmaz daha şık duruyor ister kendi gücün ile ister elektrikli olarak her alanda kullanabilirsin çevrende belki 500cc motorun var diye dalga geçecek arkadaşların vardır elektrikli bisiklet lüks diye hava atarsın motoru küçümserler😂
Aslında bi nevi öyle evimle iş yerimin arası yürüyerek 5*10 dakika ben yaz ilkbahar aylarında ayağımı yerden kessin işe ve spora giderken kullanmalık bir şey arıyorum bu yüzden aklıma bisiklet geldi 50ccye binince kendimi istemsiz kurye gibi hissediyorum :D

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
860
İsim
Arda doğan
Haklısınız hemen hemen 50cc bi motorla aynı fiyatı var arkadaşın ama görünüşü vs çok hoşuma gitti normalde farklı bi model alacaktım 30bin civarıydı ama bunu görünce artık dedim bu bundan başka almam o yüzden almışken bu olsun diye düşünüyorum :D

Aslında bi nevi öyle evimle iş yerimin arası yürüyerek 5*10 dakika ben yaz ilkbahar aylarında ayağımı yerden kessin işe ve spora giderken kullanmalık bir şey arıyorum bu yüzden aklıma bisiklet geldi 50ccye binince kendimi istemsiz kurye gibi hissediyorum :D
Evet bisiklet daha mantıklı😂

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
motorun üstüne rgb led döşersin , depoya da kıyma makinası ahahah çok görüyorum böyle. neyse konunuzun konusunu bölmüyüm ben
Polis çevirmesinde içeriye alınması garantili modelden olur :D

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Tabi para sizin istediğinizi alabilirsiniz😃. Ben sadece biraz daha araştırma yapardım.

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
Tabi para sizin istediğinizi alabilirsiniz😃. Ben sadece biraz daha araştırma yapardım.
yaklaşık 1-1.5 aydır araştırıyorum ape ryder bonobo işte bu attığım model buna karar kıldım ilk başta yine aynı markanın A10 modeline bakmıştım bonobo modelini sonradan fark ettim Amerika'da vs baya sevilmiş motor RKS firması adı altında üretiliyormuş o yüzden servis vs sorunu da yok fakat yine bu tarz önerebileceğiniz modeller varsa öneriye açığım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
motor bence bisiklet çocuk işi motorun albenisi var arora cappuccino ar50de güzel model alsaydım bu modeli alırdım

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
motor bence bisiklet çocuk işi motorun albenisi var arora cappuccino ar50de güzel model alsaydım bu modeli alırdım
Yani çift teker olarak kullandığım sadece bisiklet vardı şimdi bi scooterda dönüş vs olayı beni baya geriyor çünkü bacakları içeri atıyosun bisiklette o durum yok o yüzden daha rahat hissettirecek gibi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
Yani çift teker olarak kullandığım sadece bisiklet vardı şimdi bi scooterda dönüş vs olayı beni baya geriyor çünkü bacakları içeri atıyosun bisiklette o durum yok o yüzden daha rahat hissettirecek gibi bana
o zmn tk03lere bakabilirsin iyi midir? kötümüdür bilmem ama naked görünümlü

Top Bottom