Neler Yeni

Yardım HP victus 16 laptopta ekran açıklığı

egrdmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Erdem
3 gün önce HP victus 16 ryzen 5 4060 8 GB li olan modelini aldım gayet memnunum sıkıntı yok ama bugün karanlıkta dikkatimi çekti laptopta webcamın az sağında hafif bi açıklık var bu açıklık aşırı sorun teşkil eder mi ?

Ekler

• IMG_20240816_210633.jpg
    IMG_20240816_210633.jpg
    1.2 MB · Hit: 23

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
kaanzi
3 gün önce HP victus 16 ryzen 5 4060 8 GB li olan modelini aldım gayet memnunum sıkıntı yok ama bugün karanlıkta dikkatimi çekti laptopta webcamın az sağında hafif bi açıklık var bu açıklık aşırı sorun teşkil eder mi ?
teşhir mi aldınız hocam?

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ömer Doğan
İnternetten aldıysan illaki olur ölü piksel olmadığına dua et.

egrdmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi sorun olmaz hocam benimde dell laptopumda aynısı vardı elektrik bandı yapıştırmıştım
Hocam dogrudur da urun pahali olunca insan da bi iskilleniyo bakalım götürsem mi götürmesem mi kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten almadım sıfır teknosadan aldım ölü piksal ışık sızma vs yaptım hiçbir skıntısı yok

Hocam sizce basit bir şey mi götürmeli miyim cihazı

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ömer Doğan
Hocam dogrudur da urun pahali olunca insan da bi iskilleniyo bakalım götürsem mi götürmesem mi kararsızım

İnternetten almadım sıfır teknosadan aldım ölü piksal ışık sızma vs yaptım hiçbir skıntısı yok
Garantiye götürün isterseniz baksınlar, götürmenizin size bi zararı yok yani.

egrdmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiye götürün isterseniz baksınlar, götürmenizin size bi zararı yok yani.
Hocam böyle bir şey için peki ürün değişmdz değil mi şimdi değişirse falan belki ölü pikselli ürün falan gelir bir de saatlerce oyun yükledim rdr2 tlou falan fistan 6 7 tane 100 GB oyun en baştan yüklemekle uğraşılmaz çünkü

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ömer Doğan
Hocam böyle bir şey için peki ürün değişmdz değil mi şimdi değişirse falan belki ölü pikselli ürün falan gelir bir de saatlerce oyun yükledim rdr2 tlou falan fistan 6 7 tane 100 GB oyun en baştan yüklemekle uğraşılmaz çünkü
Zaten istesen bile böyle bir şey için ürün değişimi yapmazlar fakat tamir edilebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,270
Üyeler
157,053
Son üye
uygcfrhg6587
Top Bottom