Neler Yeni

asus vivobook 16x (i5 4050) kaç watt

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
öncelikle selam dostlar kız arkadaşım için hem okulda hem oyunda rahatça kullanabileceği laptoplara bakıyorum bir tane buldum ancak ekran kartı watt değerini bilmediğim için bi tık çekingenim siz biliyor musunuz veya nereden öğrenebilirim şimdiden teşekkürler
model:
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada oynanacak oyunlar stardew walley minecraft vs en fazla beraber cs2 valorant falan gireriz

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,317
İsim
Eren
öncelikle selam dostlar kız arkadaşım için hem okulda hem oyunda rahatça kullanabileceği laptoplara bakıyorum bir tane buldum ancak ekran kartı watt değerini bilmediğim için bi tık çekingenim siz biliyor musunuz veya nereden öğrenebilirim şimdiden teşekkürler
model:

bu arada oynanacak oyunlar stardew walley minecraft vs en fazla beraber cs2 valorant falan gireriz
ekran kartı watt değerinden emin olamadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum technopatta @Ege Hanedar kişisini etiketlerseniz yardımcı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı watt değerinden emin olamadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum technopatta @Ege Hanedar kişisini etiketlerseniz yardımcı olur.
bilgi için teşekkür ederim yalnız cezalı gözüküyor donanım arşivinde yeniyim yazmak haricinde bişey bilmiyorum :D bir de ekran kartı haricinde nasıl takılmam gereken bişey var mı yoksa şuan tek takılmam gereken şey watt değeri mi

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,317
İsim
Eren
bilgi için teşekkür ederim yalnız cezalı gözüküyor donanım arşivinde yeniyim yazmak haricinde bişey bilmiyorum :D bir de ekran kartı haricinde nasıl takılmam gereken bişey var mı yoksa şuan tek takılmam gereken şey watt değeri mi
bu forumda değil technopat forumunda konu açıp etiketleyin hocam.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,914
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
70Watt

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
kaanzi
model:

Bunu alabilirsiniz hocam ek olarak bide şuna bakın https://www.hepsiburada.com/acer-ni...r-bilgisayar-nh-qlzey-00d-32-pm-HBC00006L3OOS

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,107
Üyeler
158,250
Son üye
Ker0
Top Bottom