Neler Yeni

Exvega Andromeda Vs Xdrive Akdeniz

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Bağdaşta kurmayıveririz ne olcak bel çok önemli benim için bel fıtığı var
Yastıkla rahat edersin bence ben yastığı koyunca kayıyom bazen gıcık oluyorum benimde yastıkla kullanmam lazım bi ara denicem bida

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
fatih kırmacı
Yastıklı deneyiminizi bekliyorum. yarın gün içerisinde sipariş vermeyi düşünüyorum

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan SAYİT
Exvega Andromeda taş gibi koltuk pişman etmez.

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
fatih kırmacı
Andromedayı sipariş ettim umarım pişman olmam

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
fatih kırmacı
Koltuk geldi kurulumu çok zor değildi 2 kişi kurduk ilk izlenim olarakdan süngerin yumuşaklığı güzel dolgusu iyi boyun yastığı takılıyken rahat edemedim boyum yetişmedi (172).bel kısmı yastıklıda yastıksızda rahat hissettirdi çoğu kişi beldeki masaja gereksiz olmuş olmasa da olur demiş ancak göz ardı edilecek bir şey değil benim açımdan. Her gün kullanacağım bir şey diye düşünüyorum benim hoşuma gitti koltuk genel olarak güzel bir şeyleri eleştirecek olursam boyun yastığı daha fazla aşağı inmeliydi ve kolçaklar biraz daha geride olabilirmiş.

cysssa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat karakaya
Koltuk geldi kurulumu çok zor değildi 2 kişi kurduk ilk izlenim olarakdan süngerin yumuşaklığı güzel dolgusu iyi boyun yastığı takılıyken rahat edemedim boyum yetişmedi (172).bel kısmı yastıklıda yastıksızda rahat hissettirdi çoğu kişi beldeki masaja gereksiz olmuş olmasa da olur demiş ancak göz ardı edilecek bir şey değil benim açımdan. Her gün kullanacağım bir şey diye düşünüyorum benim hoşuma gitti koltuk genel olarak güzel bir şeyleri eleştirecek olursam boyun yastığı daha fazla aşağı inmeliydi ve kolçaklar biraz daha geride olabilirmiş.
bağdaş kurabiliyor musun hocam bağdaş önemli ya

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Benimde boyun yastığına yetişmedi boy aynı sıkıntı sendede olmuş sjdkdkfo nasıl koltuk güzel mi 1 buçuk aydır kullanıyorsun koltuğu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Aydın
Benimde boyun yastığına yetişmedi boy aynı sıkıntı sendede olmuş sjdkdkfo nasıl koltuk güzel mi 1 buçuk aydır kullanıyorsun koltuğu
Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. 185 cm 85 kiloyum önerir misiniz ? Uzun kullanımda yıpranma gıcırdama vs sorunları var mı ? Eksileri artılarını belirtebilir misiniz ?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Bende sipariş vermeyi düşünüyorum. 185 cm 85 kiloyum önerir misiniz ? Uzun kullanımda yıpranma gıcırdama vs sorunları var mı ? Eksileri artılarını belirtebilir misiniz ?
Sana rahat olur gibi hocam hem uzunsun boynun yastığa uyar bende bir aorun yok rahatım ama bağdaş kurabilmek isterdim

swDEATH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
fatih kırmacı
koltuk güzelde yamuk çok dikkat edersen farkediyosun farkettiğinde rahatsız ediyo hepsinde varmıdır bilmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyun yastığına yaptığım lastik ortadan olunca çapraz duruyo üstten yapınca normal durdu 60cm lastik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gıcırdama 2 defa oldu biri aşırı rahatsız ediciydi alt mekanizmada tek yaptığım şey gıcırdayan yere üflemek oldu tozdan olabilir belki diğeri kendi kendine biraz sonra geçmişti

Ekler

• IMG_3637.jpeg
    IMG_3637.jpeg
    2.9 MB · Hit: 42
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Aydın
Sana rahat olur gibi hocam hem uzunsun boynun yastığa uyar bende bir aorun yok rahatım ama bağdaş kurabilmek isterdim
bağdaş kurabilecek genişlikte koltuk az var sanırım ya. Genelde küçük 1.50 kadınlar rahat oturuyo gerçide benim bacak boyum o kadar yoksa bende isterdim :ROFLMAO: şeyi sormuştum uzun kullanımda yıpranma gıcırdama vs sorunları var mı ? Eksileri artılarını belirtebilir misiniz ?

Top Bottom