Neler Yeni

Telefoncu telefon faturası vermedi

Adahann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adahan Sancar
O zaman apple sitesinden bi sorgulayin apple garantili cihaz mi diye, degilse aldiginiz yeri bi arayin bana fatura vermediniz deyin bu cihazin garantisi hangi servis diye sorun. Ithalatci garantisi varsa firmanin adini ogrenip onlardan seri numarasini sorgulatin cikiyorsa problem yok. Illa fatura olmasi gerekmiyor garanti hizmeti almak icin.

+ faturasi yok diye cihazin satarken ikinci elde fiyati dusmez. Garantisi yoksa duser.

ben satmak istedigim zaman faturasiz kabul etmiyorlar diye biliyorum. garanti istemedikleri dogru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen de suçlusun zaten. Dükkana da sana da ceza kesilir. Vergi ödememek için İban veya elden istiyorlar. İlla faturaya gerek yok.
yani olay isin icinden cikilmayacak bir hal aldi, dogru mudur hocam ;(
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman apple sitesinden bi sorgulayin apple garantili cihaz mi diye, degilse aldiginiz yeri bi arayin bana fatura vermediniz deyin bu cihazin garantisi hangi servis diye sorun. Ithalatci garantisi varsa firmanin adini ogrenip onlardan seri numarasini sorgulatin cikiyorsa problem yok. Illa fatura olmasi gerekmiyor garanti hizmeti almak icin.

+ faturasi yok diye cihazin satarken ikinci elde fiyati dusmez. Garantisi yoksa duser.

bana ulastigim kisiler calinti mi degil mi kanitlamak icin faturanizin olmasi lazim yoksa ya satamazsiniz ya da cok fazla degeri duser dediler. ;(

Top Bottom