Neler Yeni

The Last Of Us Part 1 Korsan olarak nereden indirilir

Offline veya çoklu hesap satışları kesinlikle alınmaz.
Hesap her an elinden gidebilir.
Kessinlikle katılıyorum kimin olduğunu bilmediğim bir hesap veriliyor satın alınca + olarak hesap çalıntı mı yoksa gerçekten sahibi hesabını önüne gelene satıyor mu garip + dediğiniz gibi her an gidebilir ve hesap gidince genelde yeni bir hesap daha veriliyor artık aklımda bu hesaplar çalıntı mı yoksa legal bir yolla mı oluyor sorusu daha da yoğunlaşıyor.

zyutsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efe
Kessinlikle katılıyorum kimin olduğunu bilmediğim bir hesap veriliyor satın alınca + olarak hesap çalıntı mı yoksa gerçekten sahibi hesabını önüne gelene satıyor mu garip + dediğiniz gibi her an gidebilir ve hesap gidince genelde yeni bir hesap daha veriliyor artık aklımda bu hesaplar çalıntı mı yoksa legal bir yolla mı oluyor sorusu daha da yoğunlaşıyor.
tabii ki çalıntı reis başka nolcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten yapımcıya zerre katkınız yok korsan dan ne farkı kaldı.
Ha virüs diyecek isen isim + indir yazarak bir yere varılmıyor. Özelliklede Türk sitelerinden.
bence 25 TL'ye almaktan daha sıkıntılı reis sonuçta milletin hesabı bunlar

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan

bence 25 TL'ye almaktan daha sıkıntılı reis sonuçta milletin hesabı bunlar
DM'den attım al güle güle kullan.

zyutsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efe
İlla korsan dersen de dodi veya fitgirl
ikisinden birini denicem hangisini öneriyosanız bunların doğrudan bağlantılarını nereden bulacağımı söyler misiniz tufaya düşmeyelim sonra

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
.
sadece bu oyun hakkında değilki hocam o elde kalıp kalmama mevzusu mesela Black Myth Wukong ilgimi çeken bi oyun 2k ya elimde kalıcağına korsanda 2 bossa çata çuta keserim iyi gidiyosa alırım
o oyun korsanda yok

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ömer Doğan
ikisinden birini denicem hangisini öneriyosanız bunların doğrudan bağlantılarını nereden bulacağımı söyler misiniz tufaya düşmeyelim sonra
Ya sana steam hesabı attım korsanı napacan.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
.
hızlı kurduğu için dodi. Fitgirl 30 40 dk sürüyor

Son düzenleme:
Kessinlikle kullanılmasını tavsiye etmiyorum bende çalıntı olup olmadığına bir şey diyemiyorum şuanda sistem nasıl işliyor bilmiyorum. Fakat çalıntı olduğu fikrinden gidince birisinin benim steam hesabımdaki paramla aldığım oyunları para ile bir sürü insana satması fikri gerçekten iyi hissettirmiyor u yüzden kessinlikle kullanacağım alacağım şeyler değil. Basit bir empati ile zaten ne kadar sıkıntılı olduğu anlaşılıyor.

zafer7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zafer Büyük
hesap paylaşmak yasak değilse atayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular