Neler Yeni

5 ayda B2 Reading Ingilizce ögrenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Messi
Okuldan sonraki 1 2 saati buraya ayiracagim. Amacım oyunlari anlamak, yani reading kısmı. Benim önceliğim reading, speaking değil bunu hesaba katın. Sizce günde 2 saattle 5 ayda anlayacak kıvama gelebilir miyim? Şu an A2 seviyesindeyim.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
988
İsim
Gurkan
Okuldan sonraki 1 2 saati buraya ayiracagim. Amacım oyunlari anlamak, yani reading kısmı. Benim önceliğim reading, speaking değil bunu hesaba katın. Sizce günde 2 saattle 5 ayda anlayacak kıvama gelebilir miyim? Şu an A2 seviyesindeyim.
kursalarda olcaksa ben a1 den b1 9 ay surdu

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
muhip ceylan
gelirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

kursalarda olcaksa ben a1 den b1 9 ay surdu
sadece reading diyor hocam

furki8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furky
Her gün 1 saatini ayır, gelirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Attila Alpaslan
Düzenli çalışırsan anlayacak duruma gelirsin diye düşünüyorum.

Sadece reading hocam, speaking işini ayrı halledeceğim. Ama önceliğim oyunları anlamak.
Size bir öneri vereyim, öğrendiğiniz kelimeleri çeviride tekrar tekrar dinleyin, tekrar edin. Yoksa sonrasında speaking çok sıkıntı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
muhip ceylan
Düzenli çalışırsan anlayacak duruma gelirsin diye düşünüyorum.

Size bir öneri vereyim, öğrendiğiniz kelimeleri çeviride tekrar tekrar dinleyin, tekrar edin. Yoksa sonrasında speaking çok sıkıntı olur.
kesinlikle katılıyorum

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Hakan Keser
Kısa net cevap. Sadece "reading" ise halledilir.

Top Bottom