Neler Yeni

hangi skin daha mantıklı (Valorant)

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
chade
Valo dışında ne oyuun oynadın acaba uzun saatlerden bahsediyorum.
hayatı valorant oynamakla geçmiş, başka oyun görmemiş 8 yaşındaki çocuk profili arıyorsun o ben değilim dostum.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ömer Doğan
hayatı valorant oynamakla geçmiş, başka oyun görmemiş 8 yaşındaki çocuk profili arıyorsun o ben değilim dostum.
Haaa öyle biri değil misin kusura bakma o zaman ben 7/24 valo oynayan birisin sanmıştım. Tabi ki sevmeyebilirsin rdr2'yi çünkü çok yavaş bir ilerleyişe sahip oyun. Bazı yerleri sıkıcı olabiliyor.

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
hamza ersoy
ulan adam heves etmiş para biriktirmiş bir eğlence oyununa skin almak istiyor işte ne değişik adamlarsınız, yok almaymış yok pişman olursunmuş. bomboş insanlarsınız. eğlence ürünü için harcanılan her para değerdir. elbette sonsuza kadar bi skinin ekmeğini yiyemeyecek fakat sıkılana kadar aldığı zevke elbette değer. siz neyden keyif alıyorsanız o keyfinizi artırmak için harcama yapmaya devam edebilirsiniz

bence champions phantom ilerde daha nadir olacağı için daha mantıklı

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Musa Topçu
sende boşver buralarda takılıp oyun oynamayı git kendini geliştir 7/24 .
böyle cevaplara ayar oluyorum yaa.
Ağlama adam hesabının değerleneceğini söylüyor bende böyle birşeyin olmadığından bahsediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konunun dışında cevaplar yazıyorsunuz adam almalımıyım demiyor hangisini alayım diyor hiç yoktan 1 kere alsın hevesi boşa gitmesin
Konunun dışında aynen

Kısaca orda demek istediğim eğer para yatıracaksa ilerde daha değerli olur mantığıyla yatırmaması çünkü öyle bir şey olmuyor

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ağlama adam hesabının değerleneceğini söylüyor bende böyle birşeyin olmadığından bahsediyorum

Konunun dışında aynen

Kısaca orda demek istediğim eğer para yatıracaksa ilerde daha değerli olur mantığıyla yatırmaması çünkü öyle bir şey olmuyor
evet hesap değerlenir . satabilir de .
ama yaptıgın yanlış . senin mantığınla getirisi olmayan bir şey boşa yapılan birşeydir. boşa zamanını burada harcama . daha yararlı şeyler yap .

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Musa Topçu
evet hesap değerlenir . satabilir de .
ama yaptıgın yanlış . senin mantığınla getirisi olmayan bir şey boşa yapılan birşeydir. boşa zamanını burada harcama . daha yararlı şeyler yap .
Be 4v3l ben diyorum ki ilerde değerlenir mantığıyla alınmaz oynarım eğlenirim diyorsan al yok alayım ilerde değerlensin diyorsan beklersin

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda
ulan adam heves etmiş para biriktirmiş bir eğlence oyununa skin almak istiyor işte ne değişik adamlarsınız, yok almaymış yok pişman olursunmuş. bomboş insanlarsınız. eğlence ürünü için harcanılan her para değerdir. elbette sonsuza kadar bi skinin ekmeğini yiyemeyecek fakat sıkılana kadar aldığı zevke elbette değer. siz neyden keyif alıyorsanız o keyfinizi artırmak için harcama yapmaya devam edebilirsiniz

bence champions phantom ilerde daha nadir olacağı için daha mantıklı
hocam cidden bir sürü mesaj var ve ciddi ciddi güzel cevap veren çok az kişi var öncelikle cavabınız için teşekkür ederim bu benim için bir eğlence olacak eğer yatırmasam o 600 tl bana çok bi fayda falan da etmeyecek bari oyun hesabıma yatırıyım girdikçe eğlenirim

hocam peki ucuz güzel skin varmı operatör bandal tarzı silahlar için?
hocam yeni gördüm mesajınızı bu tamamen kişisel zevktir beğenirmisiniz bilmem am bence bu ikili iyidir
operatör: iyon yada yağmacı gayet güzel 1775vp ikiside
vandal: asil vandal kuranomi vandal felaketin kalbi vandal gayet iyi
ama daha ucuz olsun dereniz 1000vp ye savaş bileti alıp bütün silahlara skin alabirsiniz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
hocam yeni gördüm mesajınızı bu tamamen kişisel zevktir beğenirmisiniz bilmem am bence bu ikili iyidir
operatör: iyon yada yağmacı gayet güzel 1775vp ikiside
vandal: asil vandal kuranomi vandal felaketin kalbi vandal gayet iyi
ama daha ucuz olsun dereniz 1000vp ye savaş bileti alıp bütün silahlara skin alabirsiniz
böyle renkli şeyler hoşuma gidiyo

Top Bottom