Neler Yeni

Gigabyte G24F-2 monitörümde çizgiler çıkıyor

beko41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay
08.11.2022 tarihinde İtopya'dan aldığım ve hâlâ garantisi devam eden "Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör" ürünü an itibariyle aniden video izlerken bu hale geldi. İtopya'yla iletişime geçtiğimde ürünün orijinal kutusu olmadığı için yetkili servisle görüşmemi söylediler. Orayla görüştüğümde bana ücretiyle sorunun çözülebileceğini söylediler. Garantisi devam ettiğinden müşteri hizmetleriyle görüşmemi söylediler. Ne yazık ki herhangi bir yerde müşteri hizmetlerine ulaşılabilecek ne numara ne başka bir şey var. Gigabyte markasının herhangi bir ürününü ne alırım ne aldırırım. Sanırım garantisi devam etmekte olan ürünün sorununu ücretiyle çözeceğim. Ve bu sorunu yaşayanların aktardıklarına göre de sorunun bir daha yaşanma olasılığı oldukça yüksek, yazık.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-23 160950.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-23 160950.png
    557.8 KB · Hit: 24
  • Ekran görüntüsü 2024-08-23 161004.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-23 161004.png
    300.4 KB · Hit: 21

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
murat
Hocam aynı sorunu 3 gün önce yaşadım birebir aynı monitör itopyadan satın almıştım ekrana hiçbir şekilde görüntü gitmiyordu sordum kutusuyla servise yolladım kutusu yoksa sadece yetkili servise yönlendirebiliriz demişti bana eğer ankaradaysan ürün dönünce kutuyu ödünç verebilirim işin bitince geri verirsin

beko41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı ürünü kuzenim de almıştı ben sordum şöyle dediler kutuda seri numara olduğundan monitörle uyuşmaz o yüzden olmaz dendi saçma sapan işler.

MrPrincex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Ali
Aynı anda aynı sorunu yaşamışız sorun kronik galiba garantiye 20 gün kala gönderdim itopyaya bugün ellerine ulaştı.

Umarım uğraştırmazlar.

beko41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı anda aynı sorunu yaşamışız sorun kronik galiba garantiye 20 gün kala gönderdim itopyaya bugün ellerine ulaştı.

Umarım uğraştırmazlar.
Kutusu yok diye garantisi devam eden ürünü kabul etmiyolar kutu mu garanti kapsamında monitör mü belli değil

MrPrincex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Ali

Umarım uğraştırmazlar.

Güncelleme 3 gün önce değişim raporu çıktı mail attım 3. gün halen mail dönüş yapılmadı.
Kutusu yok diye garantisi devam eden ürünü kabul etmiyolar kutu mu garanti kapsamında monitör mü belli değil
hocam bu yüzden hiçbir kutuyu atmam direk servis ile iletişime geçmeyi deneyin bazı yorumlar okudum kutusuz alabiliyor servis.

Top Bottom