Neler Yeni

Witcher 3 çözünürlük fulledim oyunu açamıyorum!!!

Deryaoglu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz deryaoğlu
Arkadaşlar mutlu günler dilerim..
Oyunun ortalarında, görüntüdeki yırtılma ve ekrandaki karanlıkların pixellenmesinden sıkıldığımdan çözünürlüğü 7küsür k ya aldım. :) oyun şu an açılmıyor.. girmeye çalıştığımda önce bi siyah ekran geliyor, sonra komple pc donuyor.. reset atmam gerekiyor. oyunun içine girmeden resolution düşürmemin bi yolu var mı ? steam ara yüzündeki alana yazarak açmaya çalıştım başaramadım. cloud dosyalarını sildim hala aynı sonucu alıyorum.. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim iyi forumlar.

zCanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özcan Efe
Merhaba, Genelde oyunun save dosyasının olduğu yer yani belgelerim de Witcher klasöründe user.settings 'i birlikte aç , sonrasında metin belgesi ile aç. ctrl f ile Resolution arat ve istediğin çözünürlülüğü gir. Ekran kartı Nvidia ise o uygulamanın arayüzünde de değiştirilebiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi
Arkadaşlar mutlu günler dilerim..
Oyunun ortalarında, görüntüdeki yırtılma ve ekrandaki karanlıkların pixellenmesinden sıkıldığımdan çözünürlüğü 7küsür k ya aldım. :) oyun şu an açılmıyor.. girmeye çalıştığımda önce bi siyah ekran geliyor, sonra komple pc donuyor.. reset atmam gerekiyor. oyunun içine girmeden resolution düşürmemin bi yolu var mı ? steam ara yüzündeki alana yazarak açmaya çalıştım başaramadım. cloud dosyalarını sildim hala aynı sonucu alıyorum.. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim iyi forumlar.
Nvidia Ekran kartın varsa nivida App indir kur sonra uygulamayı çalıştır grafik bölümü var ordan pc deki oyunlar görünür ordan optimize et de tüm grafik ayarlarını pc nin performansına göre optimize eder böyle düzelebilir

Deryaoglu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz deryaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia Ekran kartın varsa nivida App indir kur sonra uygulamayı çalıştır grafik bölümü var ordan pc deki oyunlar görünür ordan optimize et de tüm grafik ayarlarını pc nin performansına göre optimize eder böyle düzelebilir
amd 6700xt hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, Genelde oyunun save dosyasının olduğu yer yani belgelerim de Witcher klasöründe user.settings 'i birlikte aç , sonrasında metin belgesi ile aç. ctrl f ile Resolution arat ve istediğin çözünürlülüğü gir. Ekran kartı Nvidia ise o uygulamanın arayüzünde de değiştirilebiliyor.
inan anlamadım hocam :)

Son düzenleme:

zCanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özcan Efe
amd 6700xt hocam

inan anlamadım hocam :)
Belgeler klasöründe Witcher'in oyun doslayarının olduğu klasörü bul. İçinde user.setting'si sağ tıkla birlikte aç de. sonrası yukarıdaki gibi. Yada arkadaş daha ayrıntılı anlatmış Nvidia'nın masaüstü uygulamasında da oyunlar gözüküyor ya oradan da çözünürlük ve farklı şeyler yapılabiliyor. Bundan ötesi video ile açıklamak gibi bir şey zaten.
Masaüstü olarak çalıştırma buda işini görebilir belki. Bir dene.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Dosya gezginini aç belgeler sekmesinde the witcher 3 dosyasına gir aşağıdan 2. sırada olması lazım user.settings var onu not defteriyle aç ctrl f basıp Resolution yaz ordaki değeri 1920x1080 yap

Deryaoglu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz deryaoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belgeler klasöründe Witcher'in oyun doslayarının olduğu klasörü bul. İçinde user.setting'si sağ tıkla birlikte aç de. sonrası yukarıdaki gibi. Yada arkadaş daha ayrıntılı anlatmış Nvidia'nın masaüstü uygulamasında da oyunlar gözüküyor ya oradan da çözünürlük ve farklı şeyler yapılabiliyor. Bundan ötesi video ile açıklamak gibi bir şey zaten.
Masaüstü olarak çalıştırma buda işini görebilir belki. Bir dene.
belki başka bir yerde olabilir mi ? amd 6700xt kullanıyorum

arkadaşlar televizyona bağladım. ekran kartından özel çözünürlük oluştur dedim ve en düşüğe aldım. bence bi yerde ikisi birbirini yakaladı :D oyun açıldı girip çözünürlüğü düşürdüm ve sorun düzeldi

Ekler

• resim_2024-08-26_134359013.png
    resim_2024-08-26_134359013.png
    169.5 KB · Hit: 4
  • resim_2024-08-26_144654533.png
    resim_2024-08-26_144654533.png
    15.5 KB · Hit: 5
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular