Neler Yeni

Cloud 2 ile ses kasamama

H005

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
H005
Cloud 2 kulaklık ile ses kasamıyorum. Silah sesleri, bomba patlama sesi çok fazla. Ateş ederken rakibin ayak seslerini neredeyse duymuyorum. aynı şekilde ben koşarken de duymak oldukça zor. Ateş ettiğim anda dc de konuşan arkadaşlarımın infolarını bile duyamıyorum. Bendeki kulaklık mı problemli veya bunun bir çözümü var mı varsa yardımcı olabilir misiniz? Ses seviyesini %70 cs2 oyun sesi 0.7 olarak kullanıyorum.

Kutlu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kutluhan
Cloud 2 kulaklık ile ses kasamıyorum. Silah sesleri, bomba patlama sesi çok fazla. Ateş ederken rakibin ayak seslerini neredeyse duymuyorum. aynı şekilde ben koşarken de duymak oldukça zor. Ateş ettiğim anda dc de konuşan arkadaşlarımın infolarını bile duyamıyorum. Bendeki kulaklık mı problemli veya bunun bir çözümü var mı varsa yardımcı olabilir misiniz? Ses seviyesini %70 cs2 oyun sesi 0.7 olarak kullanıyorum.
Hocam şimdi yanlış bilgi vermek istemiyorum ama kullanan 1-2 kişiye sordum yeni üretilen cloud 2 lerin çok kötü olduğunu söylüyolardı tam emin olamıyorum bilen bir arkadaş beni onaylar belki veya başka bir durum varsa çözer

H005

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
H005
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çoğu kişi de memnun olduğunu ses kasma canavarı olduğunu belirtmiş fakat, bana göre sonuç hayal kırıklığı. Acaba ayarı mı var onu da bilmiyorum. fps oyunlarında ses kasamamak çok kötü bir durum

Kutlu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kutluhan
Hocam çoğu kişi de memnun olduğunu ses kasma canavarı olduğunu belirtmiş fakat, bana göre sonuç hayal kırıklığı. Acaba ayarı mı var onu da bilmiyorum. fps oyunlarında ses kasamamak çok kötü bir durum
Hocam yeni yorumlara baktınız değil mi? eski modelinin iyi olduğu ancak bu yeni üretilenlerin çok da iyi olmadığını söylediler bana

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Görkem çetinkaya
Ses karti var mi anakartta ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,688
Üyeler
156,820
Son üye
ego.style
Top Bottom