Neler Yeni

CS2 Kartlarını nasıl düşürebilirim?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
CSGO yazıyor üzerinde ama yukardada cs2 yazısı var bu kartları düşürmemin yolu varmı?
1725007566354.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Halil Karagöz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,643
İsim
MehmedVII

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hakkın dolmuş hocam sağ üstte yazıyor. Pazardan alabilirsin 0.03'e falan satıyorlar.
Benim arkadaşın birinde 500XP li bir rozet var Global sentinel diye onu nasıl almış kartları tamamlayarak mı başarımları alarak mı

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Halil Karagöz
Benim arkadaşın birinde 500XP li bir rozet var Global sentinel diye onu nasıl almış kartları tamamlayarak mı başarımları alarak mı
Hocam oyunlar satın aldığında belli bir miktar kart düşürme hakkı veriyor atıyorum 6 kart ile rozet işlemesi var ise 3 kart düşürme hakkı veriyor 3 kartı da kendin alıyorsun işliyorsun.sonra kart düşürme hakkın bitiyor her level yükseltme için kartları para ile alman gerekiyor veya hızlandırıcılar var pazarda satılıyor veya kendin elmas ile üretiyorsun elmas da varolan kartlarını veya steam eşyalarını dönüştürerek elde ediliyor. Hızlandırıcı aldıktan sonra tekrar oyunu oynamanız kart düşürmeniz gerekiyor fakat kart satın alıp işleyebilirsiniz.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,643
İsim
MehmedVII
Kartları birleştiriyor. İlk birleştirmeye 100xp veriyor ondan sonra aynı işlemi tekrar yapa yapa Xp artıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak
Tüm kartları topluluk pazarından alabilirsin. Normal rozetlerde 5 aşama var. Her işlemede rozet değişiyor ve sana 100 xp veriyor. Son aşamada toplam 500xp vermiş oluyor.

Bu siteden her aşamada nasıl bir rozete evrildiğine bakabilirsin

Eğer kartları oyundan düşürmek istiyorsan cs gibi online oyunlarda kart düşürme hakkı için oyun içi satın alım yapman gerekiyor (Topluluk pazarı değil direkt oyun içindeki markette satılan eşyalar). Oranı hatırlamadığım için ne kadar paraya kaç hak veriyor şuan hatırlamıyorum.

Son düzenleme:

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
CS2 üzerinden harcama yaptıkça kart hakkın yenileniyor.

Top Bottom