Neler Yeni

Sevdiğim kız sınıfta kaldı

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
Arkadaşlar merhaba benim sınıfta sevdiğim bir kız vardı ama çok seviyordum normal değil yani çok konuşmayada çekiniyordum. Karne günü ben okula gidememiştim kimin kalıp geçtiğini öğrenememiştim. Mesajlaşmıyoruzda öylede soramadım. Neyse EBA'da baktım oradan sınıftakiler gözüküyor diye. Sınıfta gözükmüyordu yani sınıfta kalmış. Okuldan ayrıldımı yoksa tekrar yapacak mı bilmiyorum ama şu an bayağı bir boşluktayım. Not:Kız Azerbaycan'dan geldiği için türkçesi iyi değildi dersleri ve sınav kağıdını anlamadığı için kaldı. Müdür yardımcısı bu durumu sonradan öğrendi ve kızı geçireceğini söylemişti. 2. Dönemin başlarında okula geldi

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınıflar karıştırılmadıysa muhtemelen 9 dan 10 a geçtin . Dostum bırak şu aşk işlerini ya lisede sevgili olup da ilerleten bi tane allahın kulunu görmedim şimdiye kadar git agalarla takıl tadını çıkar
Keşke okadar kolay olsa

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Sarp Yılmaz
Sınıflar karıştırılmadıysa muhtemelen 9 dan 10 a geçtin . Dostum bırak şu aşk işlerini ya lisede sevgili olup da ilerleten bi tane allahın kulunu görmedim şimdiye kadar git agalarla takıl tadını çıkar
Liseden beri beraber olup evlenen mutlu bir ton insan var sen görmemiş olabilirsin ama insanların hevesini niye kırıyorsunuz.

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
Liseden beri beraber olup evlenen mutlu bir ton insan var sen görmemiş olabilirsin ama insanların hevesini niye kırıyorsunuz.
bi ton varsa 1000 ton da olamayan var dostum lisede insanlar çoğunlukla benim sevgilim var demek için sevgili oluyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki arkadaşın amacı bu değildir ama 1 sene sonra yüzünü bile görmeyeceği biri için hayatını vermeye değmez bence

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,975
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
%100 katılıyorum. Sadece eklemem gereken şey derslerinize de odaklanın. Üstelik sınav senesinde aşk meşk işlerini bosverin üni de olur o. Lise Üniye geçmek için bir köprüdür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
ahmet aksoy
Arkadaşlar merhaba benim sınıfta sevdiğim bir kız vardı ama çok seviyordum normal değil yani çok konuşmayada çekiniyordum. Karne günü ben okula gidememiştim kimin kalıp geçtiğini öğrenememiştim. Mesajlaşmıyoruzda öylede soramadım. Neyse EBA'da baktım oradan sınıftakiler gözüküyor diye. Sınıfta gözükmüyordu yani sınıfta kalmış. Okuldan ayrıldımı yoksa tekrar yapacak mı bilmiyorum ama şu an bayağı bir boşluktayım. Not:Kız Azerbaycan'dan geldiği için türkçesi iyi değildi dersleri ve sınav kağıdını anlamadığı için kaldı. Müdür yardımcısı bu durumu sonradan öğrendi ve kızı geçireceğini söylemişti. 2. Dönemin başlarında okula geldi
bilader sen toplum icin tehtid olabilirisn diye düsünüyorum sadece düsünce tabi

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Sarp Yılmaz
bi ton varsa 1000 ton da olamayan var dostum lisede insanlar çoğunlukla benim sevgilim var demek için sevgili oluyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki arkadaşın amacı bu değildir ama 1 sene sonra yüzünü bile görmeyeceği biri için hayatını vermeye değmez bence
kimse hayatını versin demiyor fakat normal iki insan gibi sevgili olup hayatlarına bakabilirler.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,534
İsim
Cengiz
bilader sen toplum icin tehtid olabilirisn diye düsünüyorum sadece düsünce tabi
ne alaka oğlum çocuğa niye diyon durup dururken tehtidsin felan diye asıl senin şuan kurduğun düşünce yapısı ülkenin 1 numaralı tehtidi (sadece düşünce tabi)

Kara*

80+ Silver
hayal ile seviglisin herhalde okul açılınca bul kızı açıl neyine utanıyon beolum dümenden mevzu olacak zaten takıl keyfine göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
ahmet aksoy
ne alaka oğlum çocuğa niye diyon durup dururken tehtidsin felan diye asıl senin şuan kurduğun düşünce yapısı ülkenin 1 numaralı tehtidi (sadece düşünce tabi)
bialder eleman kac yasında anısı bile yok tribe girmis böyle böyle kekolar yetisiyo kendini kesenler yetisiyo ya da ezikler yetisiyo milli savunma problemidir bu

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
bialder eleman kac yasında anısı bile yok tribe girmis böyle böyle kekolar yetisiyo kendini kesenler yetisiyo ya da ezikler yetisiyo milli savunma problemidir bu
Kanka iyimisin ne kekoluğundan bahsediyon kız seven milli savunma problemimi oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,642
Üyeler
155,279
Son üye
birinsanhayalet