Neler Yeni

rx 7600 sistem alınır mı?

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes
bu sistem alınır mı yarın almayı düşünüyorum. Sistem iyi değilse 20k bütçeye hangi hazır sistem alınabilir
bütçeyi en fazla 1k arttırabilirim

Hocam arkadaşlar DDR5 sistem atmış mutemelen daha iyi olacaktır.Ama eğer onları almayacaksanız 7600 yerine 4060 tercih ederdim ben DLSS 3.5 desteğinden dolayı.

Son düzenleme:

user00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
aptullah
https://www.gamegaraj.com/grup/oyun...vidia-rtx4060&really_curr_tax=213-product_cat

Hocam arkadaşlar DDR5 sistem atmış mutemelen daha iyi olacaktır.Ama eğer onları almayacaksanız 7600 yerine 4060 tercih ederdim ben DLSS 3.5 desteğinden dolayı.
ddr5 sisteme bütçem yetmiyor maalesef sizin attığınız sistemde herhangi bir özelleştirmeye gerek var mı bu haliyle alınabilir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben pek görmedim çıkardığını hocam isterseniz bakabilirsiniz videolardan diğerleride iyi gibi
tekrardan teşekkür ederim yardımlarınız için hocam

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes
ddr5 sisteme bütçem yetmiyor maalesef sizin attığınız sistemde herhangi bir özelleştirmeye gerek var mı bu haliyle alınabilir mi

tekrardan teşekkür ederim yardımlarınız için hocam
Linki yanlış bırakmışım düzelttim kusura bakmayın.Striker 5A sistemin adı.Özelleştirme konusunda dilerseniz SSD 1TB yapılabilir.Onun dışında 5600 stok fanı biraz zorlayabilir.Acelesi yok ama paranız olduğunda 1000-1500 lira bandında kaliteli bir hava soğutma alırsanız güzel olur diye düşünüyorum.

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Kerem Demirtaş
hocam ne tür oyunlar oynayacaksınız?

user00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
aptullah
hocam ne tür oyunlar oynayacaksınız?
hocam valla ilk defa pc alacağım ben fps oyunları oynamayı düşünüyorum hikayeli oyunlarda oynarım ama

Linki yanlış bırakmışım düzelttim kusura bakmayın.Striker 5A sistemin adı.Özelleştirme konusunda dilerseniz SSD 1TB yapılabilir.Onun dışında 5600 stok fanı biraz zorlayabilir.Acelesi yok ama paranız olduğunda 1000-1500 lira bandında kaliteli bir hava soğutma alırsanız güzel olur diye düşünüyorum.
sanırım sizin attığınızı alacağım hocam

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Kerem Demirtaş
çoğunluk fps ise gerçekten ilk kendi attığınız sistemi alabilirsiniz üzmez sizi diye düşünüyorum

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes
sanırım sizin attığınızı alacağım hocam
Hocam dilerseniz farklı bir konu açıp bu modeli sorabilirsiniz.Sürekli güncel indirimler vs. oluyor belki daha iyisi vardır.Tüm siteleri taramadım ben.Bu hazır sistemi birçok kez önerilirken görmüştüm o yüzden aklıma ilk bu geldi.Rx 7600 değil de 4060 tercih etme sebebim de Nvidia kartlarda Cuda çekirdekleri olması.AMD tarafında bunun gibi bir donanım var ama bu kadar performanslı çalışmıyor.O yüzden de Dlss, Frame Generation gibi teknolojilerde Nvidia kartlar daha iyi performans veriyor.İşlemci 5600 zaten fps oyunlarında tatmin edici bir performans verir diye düşünüyorum.Hikayeli oyunlarda da gerektiğinde bu teknolojileri kullanarak iyi bir performans alırsınız.

user00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
aptullah
çoğunluk fps ise gerçekten ilk kendi attığınız sistemi alabilirsiniz üzmez sizi diye düşünüyorum
hocam ilk attığım sistemle diğer arkadaşın attığı 4060lı sistem arasında kaldım bugün biraz daha bakıp almayı düşünüyorum

batyrkhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Batu
bu sistem alınır mı yarın almayı düşünüyorum. Sistem iyi değilse 20k bütçeye hangi hazır sistem alınabilir
bütçeyi en fazla 1k arttırabilirim
2 hafta önce cuma indirimlerinde 18500 liraya düşmüştü psuyu 80+ alıp satın aldım sistem bayağı f/p gayet memnunum

Top Bottom