Neler Yeni

Daha önce hiç Harry Potter izlemedim, Hogwarts Legacy alınır mı?

Ayberk97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ayberk Bosum
Hocamlar selam başlıkta da belirtiğim gibi daha önce hiç Harry Potter izlemedim ilgimi çekmedi diyebilirim. Ancak Epic Gamesin Yaz sonu indirimlerinde Hogwarts Legacy 330 TL'ye düşmüş şuana kadar ki en düşük fiyatı muhtemelen gelelim soruya alınır mı? İlgimi çeker mi? Sizce uygunmudur?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,676
İsim
Oğuz Oğuz
Hocamlar selam başlıkta da belirtiğim gibi daha önce hiç Harry Potter izlemedim ilgimi çekmedi diyebilirim. Ancak Epic Gamesin Yaz sonu indirimlerinde Hogwarts Legacy 330 TL'ye düşmüş şuana kadar ki en düşük fiyatı muhtemelen gelelim soruya alınır mı? İlgimi çeker mi? Sizce uygunmudur?
70 saat oynadım bitirdim sorun varsa alabilirim.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
nasıl izlemedim ya neyse, bence en yakın zamanda izle fiyatıda gayet iyi alınabilir.

Ayberk97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ayberk Bosum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
ben aldım. hafta sonu oynamaya başlarım. videolarını felan izlemiştim. grafikleri güzel ve büyü olunca oynarken egleniyorum .

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,676
İsim
Oğuz Oğuz
Hocam dediğim gibi diziyi izlemedim, dizi ile bir bağlantısı var mı yoksa ayrı bir akış şeması mı var?
Film ile bağlantısı yok diye biliyorum. Ama yanlış hatırlıyor da olabilirim. Ama Harry Potter hiç izlemediysen alma. Önce seriyi izle sonra al. Çünkü combat olaran hep aynı. Hikaye desen yan hikaye daha iyi. Neyi iyi dersen Hogwarts okulu. Okulu gezmek orda uçmak falan resmen çoğu insanın hayali.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Emre siyah
gayet keyifli oyun hikayeden bağımsız olması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Selim
Dizinin hikayesinden 200 yıl öncesinde geçiyor. Evrene hakim oma açısından filmleri izleyip oynamanız da iyi olurdu ama indirimli fiyatı kaçırmayın çok iyi oyun.
Ayrıca konu açıldı daha önce :

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
alınır güzel oyun grafik açısından tatmin eder gameplay açısından tatmin eder biraz ne aradığına bağlı

Top Bottom