Neler Yeni

Rx580 sistem alınır mı? 1ncehesap

leblebi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali tekin
İşlemci ryzen 5600 al geç o zaman kardeşim veya 2,3 saniye bekle sıfırda daha uyguna birley çıkartırsam bakarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

14000 bile yükselten okey
o butceye cıkmam zor gıbı,aynı fıyat bandında başka onerıler varsa beklıyorum

leblebi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali tekin
Monitör dahil bütçeni söylede ona göre bir öneri yapalım kardeşim , belki monitör işini daha ucuza daha güzel çözeriz
sıfır olacak şekılde monıtor mouse klavye dahil max 15,500

Monitör dahil bütçeni söylede ona göre bir öneri yapalım kardeşim , belki monitör işini daha ucuza daha güzel çözeriz
bende çok isterdım ıkıncı el almayı ama ne yazıkkı alamıyorum

Arabasevdalısı

80+ Bronze

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B14J2RJ3?tag=akakceprime-21&th=1
Monitör olarak bunu al kardeşim, babana söyle 45 liraya amazon prime üyesi olursa 2999 liradan alıyorsun fiyatına göre en iyi monitördür

https://www.migros.com.tr/elektroni...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.11.6 Klavye

https://www.akakce.com/r/?u=ref=akakce&yz=29880&v=1.16.3&pr=520308651&vd=4284&pg=685180663&z=125 Mouse olarakta bu

leblebi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali tekin
https://www.amazon.com.tr/dp/B0B14J2RJ3?tag=akakceprime-21&th=1
Monitör olarak bunu al kardeşim, babana söyle 45 liraya amazon prime üyesi olursa 2999 liradan alıyorsun fiyatına göre en iyi monitördür

https://www.migros.com.tr/elektroni...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.11.6 Klavye
sağolun öneriler güzel çok teşekkür ediyorum,sistem için başka öneriniz yoksa sıfırda rx580 li sitemı alacagım

Arabasevdalısı

80+ Bronze
sağolun öneriler güzel çok teşekkür ediyorum,sistem için başka öneriniz yoksa sıfırda rx580 li sitemı alacagım
O sistemi al ama bir önerim var bekle?

Anakartı 200 lira aşıp bütçende topladık diğer parçları b450 yap ilerde faydasını çok görürsün

210 lira farkla b450 m a pro max msi

leblebi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali tekin
O sistemi al ama bir önerim var bekle?

Anakartı 200 lira aşıp bütçende topladık diğer parçları b450 yap ilerde faydasını çok görürsün

210 lira farkla b450 m a pro max msi
tamamdır dediğinizi yaparak alacağım teşekkür edıyorum yardım için tekrardan,bide bi sorum olacak,rx580 için 500wat yeterlımı ılerde onuda yükseltebilirim

Arabasevdalısı

80+ Bronze
tamamdır dediğinizi yaparak alacağım teşekkür edıyorum yardım için tekrardan,bide bi sorum olacak,rx580 için 500wat yeterlımı ılerde onuda yükseltebilirim
Yeter ama kalitesiz, ilerde kaliteli 600 le değiştirirsiniz belki

500 watlık güç kaynağı yeter ama sistemdeki kullanılan kasanın psu su çok iyi değil

Birde dediğim monitör klavye , mouseyi alırsan tüm sistem 15800 e geliyor seni valorant, cs go , lol tarzı oyunlarda özellikle önerdiğim mouse ile monitör uzun süre götürür, klavyeyi tekrar bütçe toplayınca değiştir diye rastgele rgb önerdim

leblebi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali tekin
Yeter ama kalitesiz, ilerde kaliteli 600 le değiştirirsiniz belki

500 watlık güç kaynağı yeter ama sistemdeki kullanılan kasanın psu su çok iyi değil

Birde dediğim monitör klavye , mouseyi alırsan tüm sistem 15800 e geliyor seni valorant, cs go , lol tarzı oyunlarda özellikle önerdiğim mouse ile monitör uzun süre götürür, klavyeyi tekrar bütçe toplayınca değiştir diye rastgele rgb önerdim
tamamdır hocam çok çok teşekkür ederim önerıler için,iyi akşamlar iyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,126
Üyeler
154,871
Son üye
alves
Top Bottom