Neler Yeni

bilgisayarım kaç gb ram destekliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Balkan
Raminizin aynisini buldum
899TL
Ama bana sorarsaniz bence Raminizi 400 liraya satin hizlica satilir zaten Gidin 3000/3200Mhz bir ram satin alin 2x8 şeklinde 1250 1300 verirsiniz Zaten assa yukari ayni para olmus olur
şuanda öyle bir para vericek gücüm yok ve 1-2 seneyede olmaz gibi gözüküyor sonra baştan yenilicem zaten, şimdilik idare etmem lazım. araştırdığım kadarıyla bu markanın çok fazla çakması var ben gidip mağazadan almayı düşünüyordum bir problem olursa daha rahat iade edilir ve diye ama sen güvenilir diyorsun alığım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
SERHAT BOZBAYIR
şuanda öyle bir para vericek gücüm yok ve 1-2 seneyede olmaz gibi gözüküyor sonra baştan yenilicem zaten, şimdilik idare etmem lazım. araştırdığım kadarıyla bu markanın çok fazla çakması var ben gidip mağazadan almayı düşünüyordum bir problem olursa daha rahat iade edilir ve diye ama sen güvenilir diyorsun alığım
Hocam güvenilirdir de 8gb rama 900 Çok para magazada da bulamazsin seninki ile uyumlu Başka ram alirsan calismayabilir sorun cikartabilir. Ki sistemine bakilirsa 8ve 16 arasindaki farki hissettirmez sana Senin ihtiyacin yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Balkan
Hocam güvenilirdir de 8gb rama 900 Çok para magazada da bulamazsin seninki ile uyumlu Başka ram alirsan calismayabilir sorun cikartabilir. Ki sistemine bakilirsa 8ve 16 arasindaki farki hissettirmez sana Senin ihtiyacin yok
ekran kartım gtx 1650 ve oyunlarda test yaptığımda ram kullanımı 7.3-7.6 oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Balkan
Hocam 1650 ekran kartiniz ve ryzen 3 3100 islemciniz ile Mesela 100Fps aliyorsaniz 16 oldugunda max 110 alacaksiniz boşa para harcamayin
yani fps açısından sorunum yok, zaten akıcı bir fps değeri alıyorum, ama droplar giriyor pubg csgo da falan hatta geçen o kadar fazla girdiki oyun oynayamadım cs go da100 120 fps pubg steam de 50 60 bazen 80 alıyorum çok fazla drop giriyordu şimdi düzeldi ama pubg de hala drop giryor test yaptığımda dediğim gibi ramların çok fazla dar boğaz olduğunu gördüm dropların ondan olduğunu ve ramin çok fazla dar boğaz olduğunu düşündüğüm için bir ram daha almaya karar verdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
MURAT GÜLLÜ
Geçenlerde hepsiburada.com üzerinde hıkvision marka 3200 mhz ram 490 lira filandı alıp onu takabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Balkan
Yok bu attığım 3200 mhz ama diğeri 2400 olduğu için 2400 hızda çalışır
anladım eşitliyor kendini. peki direk tak çalıştırmı yapıcam herhangi bir bios ayarı falan ekstra bir şey yapmam gerekyormu ve uyumlular değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,734
Üyeler
156,829
Son üye
muhammetkantilav
Top Bottom