Neler Yeni

Sevdiğim kız ile konuşamıyorum

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
Arkadaşlar merhaba, öncelikle dalga geçecekseniz geçmeyin size derdimi anlatmak istiyorum, belki birkaç abiden de tavsiye gelir. Öncelikle 9.sınıfta aynı sınıfta olduğum bir kız vardı, hep olmasa da arada sırada bana nasılsın diye soruyordu. Bazen göz göze geliyorduk. Neyse, Türkçesi iyi olmadığı için dersleri iyi anlayamıyordu bu yüzden sınıf tekrarı yaptı (Azerbaycan türkü). Biraz utangaç birisi aslında, okuldaki herkesle konuşmuyor, şu an ben 10. sınıfım okulda karşılaşıyoruz bazen ama ben heyecandan ve utancımdan görmezden geliyorum, gözümü ondan kaçırıyorum hep. Aslında nasılsın diye sormak istiyorum ama çok heyecanlanıyorum ve en sonunda yapamıyorum. Ne yapmalıyım? Kendimi çok kötü hissediyorum, karnıma ağrı giriyor sürekli. Derdimi anlatacak birisi olmadığı için size anlattım teşekkürler.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba, öncelikle dalga geçecekseniz geçmeyin size derdimi anlatmak istiyorum, belki birkaç abiden de tavsiye gelir. Öncelikle 9.sınıfta aynı sınıfta olduğum bir kız vardı, hep olmasa da arada sırada bana nasılsın diye soruyordu. Bazen göz göze geliyorduk. Neyse, Türkçesi iyi olmadığı için dersleri iyi anlayamıyordu bu yüzden sınıf tekrarı yaptı (Azerbaycan türkü). Biraz utangaç birisi aslında, okuldaki herkesle konuşmuyor, şu an ben 10. sınıfım okulda karşılaşıyoruz bazen ama ben heyecandan ve utancımdan görmezden geliyorum, gözümü ondan kaçırıyorum hep. Aslında nasılsın diye sormak istiyorum ama çok heyecanlanıyorum ve en sonunda yapamıyorum. Ne yapmalıyım? Kendimi çok kötü hissediyorum, karnıma ağrı giriyor sürekli. Derdimi anlatacak birisiolmadığı için size anlattım teşekkürler.
Ya kanka kızı bambaşka biri olarak görmene gerek yok o da bir insan normal arkadışınla konusabildiğin gibi konuşucan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba, öncelikle dalga geçecekseniz geçmeyin size derdimi anlatmak istiyorum, belki birkaç abiden de tavsiye gelir. Öncelikle 9.sınıfta aynı sınıfta olduğum bir kız vardı, hep olmasa da arada sırada bana nasılsın diye soruyordu. Bazen göz göze geliyorduk. Neyse, Türkçesi iyi olmadığı için dersleri iyi anlayamıyordu bu yüzden sınıf tekrarı yaptı (Azerbaycan türkü). Biraz utangaç birisi aslında, okuldaki herkesle konuşmuyor, şu an ben 10. sınıfım okulda karşılaşıyoruz bazen ama ben heyecandan ve utancımdan görmezden geliyorum, gözümü ondan kaçırıyorum hep. Aslında nasılsın diye sormak istiyorum ama çok heyecanlanıyorum ve en sonunda yapamıyorum. Ne yapmalıyım? Kendimi çok kötü hissediyorum, karnıma ağrı giriyor sürekli. Derdimi anlatacak birisi olmadığı için size anlattım teşekkürler.
Yine konuşamıyor ise Instagram dan falan yaz oradan samimi ol

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Bahadır
yazdiklarini okumadim merhaba biraz konusabilirmiyiz de bu kadar sacma sapan triplere girmeyin yasiniz kucuk daha gelip gecici hersey

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Sarp Yılmaz
Bir türlü hoşlandığım kıza istek atamazken bu konunun karşıma çıkması garip geldi.

Top Bottom