Neler Yeni

Flash Belleğe attım her şey silinmiş nedeni nedir acaba geri getirebilir miyim

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
flash belleğime uzun süre önce videolar atmıştım bugün baktım hiçbiri yok silinmiş ama usb dolu gözüküyor nedeni nedir acaba ve çözümü var mıdır ?

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Çözümü var. Virüs ile alakalı bir durum. Aşağıdakileri yaptıktan sonra, dosyaları yedekleyin ve flaş belleği biçimlendirin.

flaş belleğin içindeyken klavyede shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın. Bağlam menüsünde "PowerShell penceresini burada açın" seçeneğini seçin. Açılan komut isteminde yazın ve enter yapın. attrib -r -s -a -h /s /d *.* Bu komut tüm dosyaları, alt dosyaları,ve salt okunurları göstermeye yarayan komuttur.

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bir adet dosya geldi başka bir şey olmadı yanlış mı yaptım acaba
Çözümü var. Virüs ile alakalı bir durum. Aşağıdakileri yaptıktan sonra, dosyaları yedekleyin ve flaş belleği biçimlendirin.

flaş belleğin içindeyken klavyede shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın. Bağlam menüsünde "PowerShell penceresini burada açın" seçeneğini seçin. Açılan komut isteminde yazın ve enter yapın. attrib -r -s -a -h /s /d *.* Bu komut tüm dosyaları, alt dosyaları,ve salt okunurları göstermeye yarayan komuttur.

Top Bottom