Neler Yeni

RX 7700XT R5 7600 Düşük fps ve takılma sorunu

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Bahra Koç

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Hocam diğer konuda konuşmuştuk hatta son konuma bakarsanız bizde benzer bi sorunu çözdük ve bilin bakalım nası çözüldü driver sürümünü (o 6000 serisi karttı) çoook eski sürüme düşürdük düzeldi öneririm deneyin

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Bahra Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam diğer konuda konuşmuştuk hatta son konuma bakarsanız bizde benzer bi sorunu çözdük ve bilin bakalım nası çözüldü driver sürümünü (o 6000 serisi karttı) çoook eski sürüme düşürdük düzeldi öneririm deneyin
Bakayim hocam tesekkur ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktimda profiliniz gizli ve son konunuz ios 18 hocam yenileme sansiniz var mi

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
Arkadaşlar 3 gün önce pc hocasının https://www.gaming.gen.tr/urun/5233...Tube&utm_medium=PCH&utm_campaign=PC-HOCASIGG9 sistemini aldım ve kurdum. Videoda yapıtıg ayarların hepsini yaptım bios update vb. Aynı sistem olmasına ragmen videoda valoratnnt ortalama 750 fps alırken ben 500 alıyorum ve arada ekran takılıyor. Bi parça falan mı sıkıntılıdır acaba yardımcı olabilcek var mı
750 fps alması anormal senin 500 alman değil

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Tesekkurler hocam hangi surumu yukledin baktim sidmide 2 yil onceki demissin

Diger fps testlerindede o civar ama
valla hocam ben nvidia kullanıcıyısım arkadaşım yükledi 2022 sürümü kanka dedi net sürüm bilmiyorum istersen sorarım

windows kaç kurdun
ilgisi yok biz windowsda yükselttik 10 dan 11 e geçtik düzelmiyor

750 fps alması anormal senin 500 alman değil
750 gösterildiyse 750 yi istemek en doğal hakkı her şey aynıyken alamaması anormal :)

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Bahra Koç
windows kaç kurdun
11
valla hocam ben nvidia kullanıcıyısım arkadaşım yükledi 2022 sürümü kanka dedi net sürüm bilmiyorum istersen sorarım

ilgisi yok biz windowsda yükselttik 10 dan 11 e geçtik düzelmiyor

750 gösterildiyse 750 yi istemek en doğal hakkı her şey aynıyken alamaması anormal :)
Valla bide direkt videodaki sistem pchocasinin 6. Yil ozel sistemi. Sana zahmet surumu ogrenebilirmisin? Bide eski driver kurmak nasi bi dezavantaj saglar

Top Bottom