Neler Yeni

100MBS ve Üzeri Modem Tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
muammer temur
Merhaba arkadaşlar evimdeki modemde sorunlar yaşadıgım için yeni modem almak istiyorum. Rahatsız olduğum konu, gün içerisinde internet 15 dakika kesinti oluyor bu şu şekilde oluyor ; Bağlantı geliyor gidiyor ,geliyor gidiyor 15 dakika böyle oluyor. Bir diğer konuda evimin her yerinde wi-fi çekmiyor . bunun için xioami tavsiye ettiler onuda aldım kullanıyordum ama oda pek iyi verim vermiyor benim için önemli olan 2 konuyu söyledim
1-) İnternetin kesilmemesi
2-) uzak mesafe wi-fi olması

yardımcı olursanız sevinirim

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Ethernet portlarınız sağlam ise 2li Deco s7 işinizi görür evin her yerinden wifiyi kullanırsınız.

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Keenetic in kaç M2 kapsadığı yazmıyor bir yerde benim dediğim ürün ethernet portu üzerinden bağlanıyor modemin wifiyi kapatıyorsunuz Deco wifiyi sağlıyor 2li paketi ben kullanıyorum 300 M2 lık alanı kapsıyor şu an. Ethernet portunuzda veya modemin kendisinde genel bir sıkıntı varsa işinize yaramayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
muammer temur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim evdeki modem internet fırmasının verdigi modem eski modem yanı .yazdıgınıda pek anlayamadım şimdi ben bunu aldıgımda hem kablo ile hemde wifi ile kullanabilecek miyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konularda bilgim yok bana biri açık açık anlatabilir mi ?keenetic mi alıyım yoksa arkadasın dedigi tp link mi alıyım

Son düzenleme:
Top Bottom