Neler Yeni

VATANDAN ALDIĞIM HAZIR SİSTEM SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
Merhaba konuyu doğrumu açtım bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın

vatandan kendime hazır sistem aldım montajsız ve montajını kendim yaptım.pcde hiçbir sıkıntı yok güzel çalışıyor fakat mesela oyun oynuyorum alt tab atmam gerekiyor atıyorum işimi halledip oyunu geri açmaya çalıştığımda garip bir şekilde ekran donuyor ama mouse imledi çalışıyor arkada oyundan gelen dcden gelen sesleri duyabiliyorum ben konuşabiliyorum ama ekransa hiçbir işlem yapamıyorum hatta videoda çektim ama burda nasıl ekleniyor bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

sistem özellikleri ;
intel i5 14400f
gigabyte h610m v2 anakart ddr5 5600mhz
nvida rtx 4060ti gigabyte 8gb
crucial 32gb ram pro 5600mhz
ssd kioxia 1tb excaria plus 3400 okuma 3200 yazma

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
birs süre bekleyince kapanıyor tekrar açılıyor mu

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Kemal
Merhaba konuyu doğrumu açtım bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın

vatandan kendime hazır sistem aldım montajsız ve montajını kendim yaptım.pcde hiçbir sıkıntı yok güzel çalışıyor fakat mesela oyun oynuyorum alt tab atmam gerekiyor atıyorum işimi halledip oyunu geri açmaya çalıştığımda garip bir şekilde ekran donuyor ama mouse imledi çalışıyor arkada oyundan gelen dcden gelen sesleri duyabiliyorum ben konuşabiliyorum ama ekransa hiçbir işlem yapamıyorum hatta videoda çektim ama burda nasıl ekleniyor bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

sistem özellikleri ;
intel i5 14400f
gigabyte h610m v2 anakart ddr5 5600mhz
nvida rtx 4060ti gigabyte 8gb
crucial 32gb ram pro 5600mhz
ssd kioxia 1tb excaria plus 3400 okuma 3200 yazma
Oyun valorant sanırım 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ali Dogan
Bazı oyunlarda alt tab problem yaratabilir.
Bu genel bir problem.

Valorant da bu sorun hep yasanıyor, fullscreen yerine windowed fullscreende ya da borderless da oynayabilirsin, tercihen windowed fullscreen yaparsan bu sorunu çözersin diye düsünüyorum.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Kemal
Ben sorunu yolladım onlara , benden microsoft hizmetlerini kapatmamı istediler , yönlendirmelerini yaptım fakat bu sefer van81 hatası verdi mecburen tekrar geri yükledim yaptığım değişiklikleri. Valorantın sorunu bu ama bizden çözüm istiyorlar enteresan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant da bu sorun hep yasanıyor, fullscreen yerine windowed fullscreende ya da borderless da oynayabilirsin, tercihen windowed fullscreen yaparsan bu sorunu çözersin diye düsünüyorum.
Windows 11 le başladı bu sorunlarda malesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim