Neler Yeni

Beyaz sistem topladım parçalar iyi mi bakar mısınız ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Çoklu Konu, Spam

6 adet kasanın yan ve alt paneli için

1 adet kasanın egzozu için

Bu parçalar 45 bin TL tutuyor. İşlemci , ekran kartı ve psu dahil değil. Çünkü işlemciyi 9800x3d , ekran kartını 5090 veya 5080 , psu'yu da atx 3.1 destekli yeni modellerden alacam. İlk olarak üstteki parçaları alacam sonra bu üç parçayı alacam. Sizce parçalar iyi mi görüntü olarak nasıl durur ?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Baran Kut

6 adet kasanın yan ve alt paneli için

1 adet kasanın egzozu için

Bu parçalar 45 bin TL tutuyor. İşlemci , ekran kartı ve psu dahil değil. Çünkü işlemciyi 9800x3d , ekran kartını 5090 veya 5080 , psu'yu da atx 3.1 destekli yeni modellerden alacam. İlk olarak üstteki parçaları alacam sonra bu üç parçayı alacam. Sizce parçalar iyi mi görüntü olarak nasıl durur ?

Şunu ekle psu ya istersen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da bu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı psuları atmışsınız :D Bu arada bu psu'yu öneren çok kişi var fakat marka olarak ne kadar iyi olsa bile bana güven vermiyor hocam. Kafam rahat etmez bunu alırsam. Sağlamdır iyidir ona lafım yok ama almışken bildiğim markalardan alayim ben. Sanırsam öbür ay atx 3.1 psular yavaş yavaş çıkmaya başlar. Rog veya o seviyede bir şeyler bakacam

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Baran Kut
Hocam aynı psuları atmışsınız :D Bu arada bu psu'yu öneren çok kişi var fakat marka olarak ne kadar iyi olsa bile bana güven vermiyor hocam. Kafam rahat etmez bunu alırsam. Sağlamdır iyidir ona lafım yok ama almışken bildiğim markalardan alayim ben. Sanırsam öbür ay atx 3.1 psular yavaş yavaş çıkmaya başlar. Rog veya o seviyede bir şeyler bakacam

Buydu atmak istediğim.

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Ya yanlış anlamada kaçıncı konu yahu bu.
Bu normal bir durum değil.

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Bir konuda sistemini tartisirsin, tavsiyeleri edinirsin. Forumun da bir adabı kültürü vardır.
Saldırganlık yok lakin kendin yine kendi açtığın bir başlık içinde bu tip davrandığın ve diğer hesapların olduğu ima ettiğin seni bulan bir forumdasa banlandım forumlardan da yazdın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir konuda sistemini tartisirsin, tavsiyeleri edinirsin. Forumun da bir adabı kültürü vardır.
Saldırganlık yok lakin kendin yine kendi açtığın bir başlık içinde bu tip davrandığın ve diğer hesapların olduğu ima ettiğin seni bulan bir forumdasa banlandım forumlardan da yazdın.
Evet diğer forumlarda da hesabım var ama her forumda 1 hesabım var. Çoklu üyelik kullanmıyorum. Öbür forumlarda ban yediğim de doğrudur. Asıl konuya dönersek , ben sürekli konu açıyorum çünkü bir konuyu açtığım zaman herkes aynı saatte online olmuyor. Ne kadar çok insana ulaşırsam o kadar çok fikir alırım ve o derece doğru kararlar veririm. Neyse önemi yok belliki rahatsız olmuşsunuz. Dediğim gibi beni engelleyin , bir daha da forumda gözünüzün içine batmam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,305
Üyeler
156,310
Son üye
talh
Top Bottom