Neler Yeni

İlk kez sahibindene ilan koydum nasıl olmuş?

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
snop02
merhaba arkadaşlar malesef göz nurum laptopumu satıyorum tablet almak için şöyle bi ilan hazırladım testler için aradığınızda yuada evime geldiğinde yapıcağımı belirttim nasıl olmuş sizce birde bi sorum var ilk kez satıcam ya ne öneririsiniz ben bilgisayarı formatlamadan bi uygulama varmış adını unuttum onla dosyaalrın üstüne yazarak kurtarılması engeleniyormuş onu yapıcam ve formatlayıp vericem vaşka öenrileriniz varmı birde ibana direkt istiyorum param güvende sıkıntı oluyormuş ondan dolayı

ilanın linki budur sizce nasıl olmuş bişiler eklemelimiyim? ve önerileriniz varmı satarken dikkatli olmam konusunda yada ilan böyle iyi mi

not- konuyu ikinci ele açmadım çünkü sattığımı belirtmek için değil ilanın nasıl olduğunu sormak için yazdım laptop oluncada konuyu laptopa açtım
key kısmını yazma hocam gerekirse key atarım..
"orjinal 11 pro" diyerek kısa geç daha iyi olur kanımca..
batarya ozellikle açıkla, portları vs..

The Semih

80+ Gold
Ben girdim okudum
150+ havale sonrası kargo şeklinde satışım var 70'i referanslı (belgeli)
Ben sana ikinci el piyasasında alıcı psikolojisini anlatıyorum sen gelmiş bana "senin gibiler okumaz" diye saldırıyorsun
Alışveriş senin benim mantığıma göre işlemez, piyasa vardır o piyasada trend vardır, o trenddeki insana bu yazıyı okutamazsın, adam gelir yine sana sorar, sen de "ilanı okuyomun mu kardeş" de, satıcıya yakışır bir tabir nasıl olsa
allah kolaylık versin
Sen daha piyasayı anlayamamışşın kanka, bak söylediğine saygı duyuyom ama katılmıyorum. 2. el piyasası kurnaz adamlarla dolu. Laf anlamazlar o yüzden arkadaş açıklamasını yapmış kritik sorular elbette sorulur. Okumayan kendisi bilir. Açıklama kısa olursa eksik bilgiler olur ve alıcı bilgisiz ise kolayca kandırılabilir bunu diyorum. İlanlarda kısa kısa yazanlardan uzak durucaksınız asıl.

Bu yorum sadece sahibinden için geçerli değil kardeşim. Herhangi bir ürün satın aldığında kısa kısa mı okuyoruz alırken. İnciğine kadar öğreniyoruz dimi. Paramla satın alıyorumsa herşeyi bilmeliyim. Sonra ürünü aldıktan sonra yok şurası bozuktu bilmem ne diyip iade istiyorlar kaç kere başımıza geldi, evet azarlıyoruz biz adam daha pazarlığı bilmeden 5K lık ürüne açıklamaya PAZARLIK YOKTUR yazmama rağmen 2000 olurmu diyor ben bu adama ne diyim allah aşkına ?

Özelden 20 tane mesaj geliyor mesela ürün satarken ben hepsine dönemiyorum bu şekilde alıcı bile kaybettiğim oldu, Açıklamaya herşeyi detaylıca belirtmek emin ol satış hızını arttırıyor. 20 mesaja gün içinde dönemiyoruz. Ben senin düşüncene saygı duyuyorum ama ben satıcı gözüyle bakıyorum olaylara.

Son düzenleme:

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,882
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
İlanim nasıl olmuş diye konu açılmaz. Sahibinden hususunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini elbette sorabilirsiniz.
Link kaldırilmistir.

The Semih

80+ Gold
merhaba arkadaşlar malesef göz nurum laptopumu satıyorum tablet almak için şöyle bi ilan hazırladım testler için aradığınızda yuada evime geldiğinde yapıcağımı belirttim nasıl olmuş sizce birde bi sorum var ilk kez satıcam ya ne öneririsiniz ben bilgisayarı formatlamadan bi uygulama varmış adını unuttum onla dosyaalrın üstüne yazarak kurtarılması engeleniyormuş onu yapıcam ve formatlayıp vericem vaşka öenrileriniz varmı birde ibana direkt istiyorum param güvende sıkıntı oluyormuş ondan dolayı

ilanın linki budur sizce nasıl olmuş bişiler eklemelimiyim? ve önerileriniz varmı satarken dikkatli olmam konusunda yada ilan böyle iyi mi

not- konuyu ikinci ele açmadım çünkü sattığımı belirtmek için değil ilanın nasıl olduğunu sormak için yazdım laptop oluncada konuyu laptopa açtım
Açıklamanın SS ini koy ilk mesajına link koyunca reklama giriyor brom

Shourd

80+ Silver
İlanim nasıl olmuş diye konu açılmaz. Sahibinden hususunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini elbette sorabilirsiniz.
Link kaldırilmistir.
anladım zaten ilan hatalarla dolu olduğu için bu şekilde atmıştım fiyatıda biraz yüksek tutmuştum ondan şimdi düzenledim ssleri bıraktım tamam mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle yaptım reis şimdi

Zero fanı da alta ekstra not düşün bence, hoparlörün bulunduğunu ses sekmesinde bilmeleri daha iyi olur. Bataryayı da yazdığım yerdeki sayıyı düzenleyebilirsiniz en iyi sonuç ile.
düzenledim reis nasıl olmuş

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ali
keşke tüm ilanlar böyle açıklayıcı olsa
Bir sürü detay verdiğim araç ilanında adam arayıp eee araç nedir diye soruyor... Benzer bir çok ilanımda bu durumu yaşadım. Artık genel olarak diyorum ki ülkede kimse okumuyor. Ürün sorunsuz kutu fatura var yazsan ona bile kutusu faturası var mı diye soruyorlar. Çok kasmayın.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Baran Kut
anladım zaten ilan hatalarla dolu olduğu için bu şekilde atmıştım fiyatıda biraz yüksek tutmuştum ondan şimdi düzenledim ssleri bıraktım tamam mıdır?

öyle yaptım reis şimdi

düzenledim reis nasıl olmuş
Olmuş yeterli.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bir sürü detay verdiğim araç ilanında adam arayıp eee araç nedir diye soruyor... Benzer bir çok ilanımda bu durumu yaşadım. Artık genel olarak diyorum ki ülkede kimse okumuyor. Ürün sorunsuz kutu fatura var yazsan ona bile kutusu faturası var mı diye soruyorlar. Çok kasmayın.
Ülkedeki okuduğunu anlama oranı çok feci şekilde düşmüş durumda maalesef.

Shourd

80+ Silver
Olmuş yeterli.
alıcı aradı bi tane öyle böyle 17500 e anlaştık nasıl sence

@loserell @Bünyamina @Gurkanpiro

Ülkedeki okuduğunu anlama oranı çok feci şekilde düşmüş durumda maalesef.
key kısmını yazma hocam gerekirse key atarım..
"orjinal 11 pro" diyerek kısa geç daha iyi olur kanımca..
batarya ozellikle açıkla, portları vs..
sizce nasıl fiyat?

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Baran Kut
alıcı aradı bi tane öyle böyle 17500 e anlaştık nasıl sence

@loserell @Bünyamina @Gurkanpiro

sizce nasıl fiyat?
Hocam fiyatları inan hiç bilmiyorum. Uygun bulduysan ve para da lazımsa sat derim.

Shourd

80+ Silver
Hocam fiyatları inan hiç bilmiyorum. Uygun bulduysan ve para da lazımsa sat derim.
adamla konuştuk vazgeçti daha yüksek fiyata koydum baktıkm piyasalara herkes dhaa yükseğe koymuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,292
Üyeler
156,458
Son üye
Mhsd
Top Bottom