Neler Yeni

S24 Fe 128gb 24bin tl 256 GB 28 bin TL Öğrenci indirimi

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Görkem çetinkaya
Bazı insanlara s23 küçük gelebilir .Yani daha büyük ekranlı telefon için s24 plus almak yerine (39k ) bunu alırsin ayrıca video çekim değerleri aynı değil mi ? Ben mi yanlış okudum anlamadım 4k 60fps 8k30fpa hatta ağır çekimde s24 fe 4k 120fps varmış. Daha güncel 7 yıl güncelleme. İşlemci ise kagıt üstünde 8gen 2 den daha iyi çoklu çekirdek tekli çekirdek daha iyi skorlar var Samsung soğutmayi da geliştirmişler. Exynos farkını saysak bence aynı denebilecek iki telefon olur. Zaten batarya çok daha büyük .yine exynos yüzünden en kotü ihtimalle s24fe s23 den çok az daha iyi olması gerek.Kamera telefoto farkı dısında fark yok gibi . Hatta Samsung özel kamera çipi kullaniyomuş bir de. Bu şartlar altında 4k ucuza s24 Fe daha mantiklı geldi.
Dostum o o sekilde ama s24+ ile s24fe kamerasi ayni degil fark var.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,250
İsim
Kara Kartal
S24 Fe ye bu kadar para ( 28bin tl) verlmez birde öğrenci indirimi var diye dalga geçiliyor S24 Fe 18 bin tl lik telefon

S24 + olsa alın derim

şahin doğan

80+ Platinum
Dostum o o sekilde ama s24+ ile s24fe kamerasi ayni degil fark var.
Aynı kameraları kullanıyorlar sadece telefotoda farklılık var. S22'den beri Ultralar hariç düz S'lerin kameraları değişmedi.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,250
İsim
Kara Kartal
Son düzenleme:

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
S24 Fe ye bu kadar para ( 28bin tl) verlmez birde öğrenci indirimi var diye dalga geçiliyor S24 Fe 18 bin tl lik telefon

S24 + olsa alın derim
S23 denginde bir telefondan bahsediyoruz. 18 bin TL nasıl olsun? 18 bin TL'e en fazla Samsung A55 alabilirsin.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Batuhan
Samsung yine telefon çıkarmak için çıkarmış fiyatta kazık. S23 fe 256 GB modeli var elimde 23 bine buds2 pro ile birlikte aldım. Yani telefon 19 bine geldi. Yorumları okudum S23 fe kötü çöp bir telefon gibi lanse edilmiş. S23 fe modelinden tek artısı ekranı büyümüş ve işlemci tarafında biraz daha iyi. Kamera tarafı aynı ve başka adam akıllı fark bile yok. 19 bin nerede 28 bin nerede mesela? Sırf ekranı 2-3 cm büyük veya işlemcisi biraz daha iyi diye 9 bin tl fazla verilir mi? Verilmez. S23 fe modelinden daha iyi ama daha iyi olması bu paraları hakkettiği anlamına gelmiyor. Yani f/p değil. Şuan bu telefon hepsiburada vb. yerlerde 30 binin üzerine satışta samsungta öğrenci indirimiyle 28 bin satışta ama bence iki fiyatta yüksek ben ilerleyen süreçte daha iyi kampanyalar olacağını ve fiyatın 25 bin seviyesine inmesini bekliyorum e ticaret sitelerinde şuan telefon yeni diye bu fiyatlar konuşuluyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan güvenc
Uygulamasından alışverişlerde smarttag hediyeside var. Takas desteğide var diyor ancak çok sorunlu bir uygulaması var açılmıyor.
Aaaa onu bilmiyordum nasıl alınıyor sepete mi ekleyeceğiz yoksa farklü bir şekilde mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan güvenc
Samsung yine telefon çıkarmak için çıkarmış fiyatta kazık. S23 fe 256 GB modeli var elimde 23 bine buds2 pro ile birlikte aldım. Yani telefon 19 bine geldi. Yorumları okudum S23 fe kötü çöp bir telefon gibi lanse edilmiş. S23 fe modelinden tek artısı ekranı büyümüş ve işlemci tarafında biraz daha iyi. Kamera tarafı aynı ve başka adam akıllı fark bile yok. 19 bin nerede 28 bin nerede mesela? Sırf ekranı 2-3 cm büyük veya işlemcisi biraz daha iyi diye 9 bin tl fazla verilir mi? Verilmez. S23 fe modelinden daha iyi ama daha iyi olması bu paraları hakkettiği anlamına gelmiyor. Yani f/p değil. Şuan bu telefon hepsiburada vb. yerlerde 30 binin üzerine satışta samsungta öğrenci indirimiyle 28 bin satışta ama bence iki fiyatta yüksek ben ilerleyen süreçte daha iyi kampanyalar olacağını ve fiyatın 25 bin seviyesine inmesini bekliyorum e ticaret sitelerinde şuan telefon yeni diye bu fiyatlar konuşuluyor.
Acaba şuan nerede s23 Fe 256gb buds 2pro hediyesi ile birlikte 23kya satılıyor ? Ben ucuz 25kya hediyesiz gördüm de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,748
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom