Neler Yeni

PS5 kolunun orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Ecenaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ELİF NAZ
Herkese iyi forumlar, PS5 Dualsense almak istiyorum ancak fiyatlar çok değişik piyasada. Örneğin elektronik mağazasında 4.700 TL iken sarı sitedeki bir ilanda sıfır ayarında olan 2.500 TL aralarında herhangi bir fark var mıdır? Orijinal olup olmadığını nasıl anlarım sizce? Son olarak PS5 Dualsense ile bilgisayarda steam üzerinden kullanacağım. Herhangi bir ekstra kablo vs almam gerekiyor mu? Link olarak aşağıya iki ürün bırakıyorum sizden ricam incelerseniz çok sevinirim.

Link1: Vatan
Link2: Teknosa
Link3: Sahibin
Link4: Sahibin
Link5: Sahibi

Ecenaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ELİF NAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gurkanpiro

80+ Gold

Ecenaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ELİF NAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-dualsense-kablosuz-controller-ps5-kol-siyah-3101121 ıkıncı el pahalı geldı az koy n11 den al satıcı n11 yada sahıbındende sıfırı varsa oda olabılır
Teşekkür ederim aslında bugün içi elden teslim almayı planlıyorum. Sizi de çok yordum ama son olarak sahibinden de İstanbul içi güvenilirim bir ilan atabilir misiniz müsaitseniz? Mor yada Pembe olabilir cidden hiç anlamıyorum orijinallik konusunda :D

Gurkanpiro

80+ Gold
Teşekkür ederim aslında bugün içi elden teslim almayı planlıyorum. Sizi de çok yordum ama son olarak sahibinden de İstanbul içi güvenilirim bir ilan atabilir misiniz müsaitseniz? Mor yada Pembe olabilir cidden hiç anlamıyorum orijinallik konusunda :D
maalesef ıstanbulda yasamıyorum oyuzden yorum yapamıycam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,655
Üyeler
158,641
Son üye
Yusuf12200
Top Bottom