11we isimli üyenin son içerikleri

1. 11we

LG 49NANO866 yenileme hızı değerleri

Dediğiniz gibi ben de 60Hz düşündüm fakat internette olan videolarda 120 fps oynattığı için bu televizyonu almak istedim. Örnek olarak bir link burakıyorum
  2. 11we

LG 49NANO866 yenileme hızı değerleri

Merhabalar, PS5 için 4k HDMI 2.1 girişli televizyon arıyorum ve internetten 2.1 destekli televizyonlara bakarken uygun fiyatlı olarak bu modeli buldum. İnternette gerçek yenileme hızı 100/120 fps yazıyor fakat Trendyol soru ve cevap bölümüne baktığımda mağaza televizyonun 60Hz olduğunu yazmış...
  3. 11we

G413 ve GK500 arasından hangisini tercih ederdiniz?

Hepinize teşekkür ederim gk500'ün sıkıntılı olduğunu bilmiyordum. Sistemim zaten kırmızı üzerine rgb takıntım yok o yüzden g413 almam daha mantıklı olacak. Peki G213 gibi G413 de bir süre sonra kronik sıkıntı çıkarır mı?
  4. 11we

G413 ve GK500 arasından hangisini tercih ederdiniz?

Dostlar selam logitech g413 çok hoşuma gidiyor fakat benzer kalitede AOC Gk500 de olması beni biraz düşündürdü. Fiyat olarak ortalama 200-300 TL daha pahalı G413. Siz hangisini seçerdiniz? Ayrıca bir tercih olarakta Anne pro 2 de alabilirim fakat beklemek çok istemiyorum. Yardımcı olursanız...
  5. 11we

g102 mouse güzel mi ?

G203 Lightsync modelini 6 aydır kullanıyorum. Hem F/P olarak uygun hem de rahat bir mouse. Tık sesi biraz tok o yüzden fazlaymış gibi gelebilir ama etrafı rahatsız falan etmiyor. Oyunlarda da uygulaması sayesinde ayar yapıp kaliteli vakit geçirebiliyorsun.
  6. 11we

"HID Düğmesi Kesme Sürücüsü üzerinde" hatası

Merhabalar, sağlıklı günler dilerim öncelikle. Bu öğleden sonra bilgisayarımın chipset sürücüsünü güncelledim. Güncellemem bittikten ve bilgisayar yeniden başladıktan sonra istemsizce Aygıt Yöneticisine girdim. Başlıkta da belirttiğim üzere HID Düğmesi Kesme Sürücüsü üzerinde(KOD51) hatasını...
  7. 11we

Amazon'dan alınacak olan Logitech G213 klavye Türkçe-Q olarak gelir mi?

teşekkür ederim umarım kısa sürede bulabilirim
  8. 11we

https://www.teknosa.com/hyperx-alloy-core-rgb-membrane-turkce-gaming-klavye-p-125089427 bu arkadaş nasıldır bir bilginiz var mı? 1611409348 teşekkür ederim öneriniz için fakat klavyenin stoklarını bulamadım internette.
  9. 11we

bence de mekanik hisli sadece satış stratejisi. RGB takıntım yok sadece sağlam olsun yarı yolda bırakmasın istiyorum.
  10. 11we

Cevaplarınız için teşekkür ederim. G213 almak isteme sebebim G203 ile uyumlu olmasıydı. Açıkçası 300-400 bandında alınacak mekaniklerden çok şey beklenmiyor bunun yerine membran almak istemiştim. Neden G213 mantıksız seçim açıklayabilir misiniz? eğer sorunluysa almak istemem çünkü.
  11. 11we

Teşekkür ederim cevaplar için bütçem 350-400 bandında. bunu buldum şimdi indirime girmiş nasıldır sizce veya sizlerin önerisi nedir? https://www.itopya.com/corsair-k55-mekanik-hisli-turkce-rgb-gaming-klavye-/
  12. 11we

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim üzere Logitech g213 alacağım. Araştırmalarım sonucu en uygun fiyatlısını Amazon'da buldum. Sorum şu ürünün fotoğraflarına baktığımda Türkçe klavye değil gibi duruyor. Önceden Amazon'dan alan oldu mu? tuşlar Türkçe mi gelirler? Teşekkür ederim şimdiden...
Top Bottom