19hsyn96

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• 19hsyn96
      19hsyn96, Kripto sepetim nasıl? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben token grafik takibi için coinbrain sitesini kullanıyorum, oradan token kısatlmasını yazarak sözleşmesini buldum, sonra o sözleşme ile araştırma yaptım...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, İphone 13 vs samsung s23 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Fiyatlar aynı ise o zaman mediamarkt, vatan, apple bayi, samsung bayi git telefonu al eline hangisi hoşuna gitti daha iyi hissettirdiyse onu al. çünkü her...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, HANGİ İNTERNETİ ÖNERİRSİNİZ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      gıbır net- poyraz net-pana net bunlara bakabilirsin, kendi altyapısı olmadığı sürece hepsi Türk telekom altyapısını kullanıyorlar sade müşteri hizmetleri...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, İphone 13 vs samsung s23 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ikiside aynı fiyat olsa, sen hangisine alışmış isen onu al derim ama s23 128 sakın alma 256 gb olanı al, çünkü ufs4.0 var, 2 kata yakın depolama aktarım...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, MEME TOKEN SEPETİM... başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      solana ağı tutunca rasgele meme tokenler mi aldın öyle, projesi var mı nasıl arkasında duran ekip onlarada baksaydın alırken, tabi birde şimdi şansa...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, Kripto sepetim nasıl? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      chiko tokene baktım iyi duruyor, belki tutar diye 4-5 gün önce aldım. mcap çok fena düşük, projesi iyi duruyor, ondan kenarda dursun bakalım tutarsa iyi...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, Shiba hava yolları ✈️ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Devlette hesaba para yatırma için bir sınır var kaç olduğunu hatırlamıyorum, istersem 100 milyon çek hesabına yatır sorun olmaz kara para olmadığı sürece...
    • 19hsyn96
      19hsyn96, Türkiyede diplomayla bir yere gelinebilir mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tabikide diplomayla bir yere gelirsin ama o diplomanın yanında seni öbür insanlardan ayıran özelliklerin olduğunu gösteren belgelerinde olması lazım, birde...
    • 19hsyn96
      Teşekkürler.
    • 19hsyn96
      Benim burada da Vodafone çekmiyor, Türk Telekom'da kalmam veya Turkcell'e geçmem lazım ama fiyatlar epey uçmuş, uygun fiyatlı paket arayışındayım ben de.
    • 19hsyn96
      19hsyn96, NetGSM'e geçilir mi? (Mobil) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bu dediklerime ek olarak, temsilciye salla kazan, sil süpür, çark benzeri hediye bölümü var mı diye sormuştum, şuan için yok ama ileride gelecek demişlerdi...
    • 19hsyn96
      Bende geçmeyi düşünüyordum, lakin daha yeni olduğu için eksiklikler çoktur diye vaz geçtim. Türk telekom çekme sorunu var benim yaşadığım bölgede ondan...
    • 19hsyn96
      Bilgi için teşekkürler.
    • 19hsyn96
      19hsyn96, Poyraznet tarifeleri güncellemiş başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben nerdeyse 1 yıldır poyraz kullanıyorum ve çok memnunum. şuana kadar vodafone / ttnet / gıbır / türknet / poyraznet kullandım. memnuniyet sıralamam 1)...
    • 19hsyn96
      altyapı kendine aitmiş ve turkcell baz istasyonları ile anlaşılmış, sade faturalı hat var lakin paketler taahhütsüz şuanda nedense. müşteri hizmetleri ile...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,567
Üyeler
140,064
Son üye