2-pac-4-ever isimli üyenin son içerikleri

1. 2-pac-4-ever

Çözüldü✓ Evga 3090 Alınır mı?

Evga Nvidia ile işi bozmuştu 3090 fiyatı şuan gayet uygun acaba driver desteğini mi kesmeyi düşünüyorlar almalı mıyım pişman ederler mi
  2. 2-pac-4-ever

Çözüldü✓ Hayalimdeki Sistemi Toplama

Alabilirim uygun olursa da parçalar evde bekler eve haziran da gideceğim en erken
  3. 2-pac-4-ever

Pahalı Beyaz Sistem Eksik ?

4070ti da alabilirim ya işlemci ekran kartı önemli değil em iyisi en kötüsü farketmez şuanlık odağım diğer parçalar ve beyaz parçalar 🤫
  4. 2-pac-4-ever

Bekliyorum 🫡 yurt dışından güzel parçalar bulursan alırım vakit bol hazirana kadar toplıycam
  5. 2-pac-4-ever

Hayalim ya şuan Mag force var i5 12400f ve arc a770 16Gb lık ama beğenemiyorum içime bi türlü sinmiyor geçen ay topladım daha şimdi satıyorum satabilirsem beyaz toplamak istiyorum bu şekilde toplayamasam bile lian li tarzı veya nzxt tarzı toplıycam yani illa beyazlı istiyorum
  6. 2-pac-4-ever

Kanka vectra modifiye etmek gibi düşün görüntü istiyorum para ve performans önemli değil yarın öbürgün yetersiz kalsa bile sadece ekran kartını ve işlemciyi değişirim sistem yine istediğim gibi kalır 1681115940 Beyaz güzel bi klavye bulamadım var mı bu mükemmel olur dediğin yurt dışı olabilir...
  7. 2-pac-4-ever

Am5 ddr5 yapınca parçalar çok uçuyor bi de anakart bulamadım d5 beyaz var mı bildiğin güzel bi de ram tabi yine aynı corsair rgb
  8. 2-pac-4-ever

Eğer tuf gaming toplamaya bütçeyi ayarlayamazsam kasa dahil full lian li yapıcam o şekilde daha uygun oluyor iki tip seçenek yapmaya çalışıyorum şuan lian li ikinci seçeneğim
  9. 2-pac-4-ever

Sıvı soğutma pahalı geldi beyaz olsun hemde kasa gibi tuf olsun istedim onu yurt dışından ucuza getirebilirsem öyle halledicem ekran kartı ve işlemci hakkında emin değilim ramler yanlış çekmişim 2x16 değil onun 2x8 den 2 tane alıcam
  10. 2-pac-4-ever

Görüntü odaklı oynuyorum cano 3060ti bana ömürlük yeter 😬
  11. 2-pac-4-ever

Öneri?
  12. 2-pac-4-ever

Bi tane ben topladım biraz pahalı oldu ama asus ve corsair odaklı oldu ya o şekilde ya da o kadar bütçe ayıramazsam lian li toplarım baksana bi yeni konu açtım
  13. 2-pac-4-ever

Beyaz bi sistem topladım kendimce sizce eksik veya değişse iyi olur dediğiniz var mı?
  14. 2-pac-4-ever

Allah razı olsun dostum eyvallah 1681114503 Fazla oyun oynamıyorum ya kendime beyaz köşe yapmak istiyorum 3060ti bile çok çok yeter bana
  15. 2-pac-4-ever

Ya işlemci ve ekran kartını aman aman istemiyorum fazla oyun oynayan biri değilim görsellik istiyorum i5 12400f R5 5600 bile olur 1681067276 İstediğim sıvı soğutmayı ve rami bulamadım bunun gibi olan anakart da rog strix b550 beyaz düşünüyorum 1681067509 Sıfır istiyorum kanka toplamasını ben...
Top Bottom