34byk21 isimli üyenin son içerikleri

1. 34byk21

bu filmin adı neydi acaba

arkadaşlar çok önceden bi film izlemiştim filme dair hatırladıgım tek şey insan dışı bi varlık melek gibi bişe ve bir adam hatta adamla o insan dışı varlık ilişkiye bile giriyordu hatırladıgım tek şey bunlar ismini bilen yazsın lütfen
  2. 34byk21

iPhone XS den iPhone 8 e veri aktarımı

İyi günler bu gün yurtdışı iPhone xsden iPhone 8 e geçiş yapacam iOS sürümleri farklı ama iPhone xsten direk 8 e hızlı kurulum yapabilirmiyim
  3. 34byk21

hangi telefonu kullanmalıyım ?

reis benim tek sim
  4. 34byk21

hangi telefonu kullanmalıyım!!

Arkadaşlar hali hazırda iPhone XS 64 Gb kullanıyorum yurtdışı cihazı ve elime Oppo reno 256 gb geçti sizce oppoya geçmelimiyim
  5. 34byk21

hangi telefonu kullanmalıyım ?

Arkadaşlar elimde hali hazırda kullandığım iPhone XS 64 gb yurtdışı cihazı var ve Oppo reno aldım 256 gblik sizce hangisini kullanayım
  6. 34byk21

iPhone yurtdışı açıldı mı

bende taktım şimdi hattı açıldı
  7. 34byk21

derinden etkileyecek film önerisi

reis yaktın içimi be
  8. 34byk21

derinden etkileyecek film önerisi

iyi akşamlar öncelikle arkadaşlar beni derinden sarsıcak bi film önerisi istiyorum konuları yalnızlık olabilir depresif filmler önceliğim böyle boşlukta bıraksın istiyorum atış serbestt 1703274917 konular arasında terk edilmişlikte olabilir
  9. 34byk21

kızın peşinden koşmalımıyım

Uzun uzun yazmışsın reis Allah razı olsun iyi akşamlar
  10. 34byk21

kızın peşinden koşmalımıyım

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle 6 aydır filan konuştumgum bi kız var kıza vermediğim değer kalmadı oda veriyordu aynı şekil ama benim kadar değil az değer görüyordum kızı çok seviyorum son zamanlarda bi sıcak bi soğuk yapıyordu bu sabah yazdı bakmadım mesaja akşam bakabildim anca takipten...
  11. 34byk21

İlk şarj yeni telefonnnn

Abi kafaya taktığın şeye bak gözünü seveyim nolcak istediğin zaman tak patlamıcak ya telefon
  12. 34byk21

Laptop açılırken boot menüsüne atıyor

Hiçbişe yapmadım ama
  13. 34byk21

Laptop açılırken boot menüsüne atıyor

Arkadaşlar laptopu normal kapattım şimdi açmaya kalktığımda direk boot menüye atıyor ne yapmam gerekli
  14. 34byk21

geceye bir şarkı bırakın...

15. 34byk21

Nasıl hızlıca zayıflarım

Kiloyu vereyim gerisi pek önemli değil 1696626732 Yürüyüş yapıyorum
Top Bottom