4ghost.cs isimli üyenin son içerikleri

1. 4ghost.cs

SGK GSS hakkında bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar bir kaç sorum vardı kafama takılan yardımcı olursanız sevinirim 2 yıldır işsizdim bana 2300 küsürlerdw GSS prim borcu cıkmıs bu para silinecek mi acaba bilgisi olan var mı . Af olayları diyorlar Diger bir mesele de ben 19 Aralık'ta işe başladım SGK lı olarak çalışıyorum ve e...
  2. 4ghost.cs

Ekran için gözlük önerisi ?

Yeni bir işe başladım çizim üzerine günün 7-8 saati ekrana bakıyorum gözlerim çok fazla agrıyor ve başımı agrıtmaya basladı sanırım gelen ısınlar artık gözümü yoruyor bunun için önerebileceginiz bir gözlük var mı acaba
  3. 4ghost.cs

Kamera odası için monitör önerisi lazım

Arkadaşlar bulunduğum yerdeki TV bozuldu uygun yollu kayıtları izleyebilecek 19 21 inch oluyor sanırım bu boyutlarda kameraları baglıyacagımız bir ekran ihtiyacım var önerebilirseniz memnun olurum baska hiç bir fonksiyonu olmayacak sadece kamera izlemek icin
  4. 4ghost.cs

İşlemci sıcaklıgım normal mi ?

hangi program ile virüs testi yapabilirim önerebileceginiz varm mı acaba ? 1666626534 oynadıgım oyun sadece knight online
  5. 4ghost.cs

İşlemci sıcaklıgım normal mi ?

Arkadaslar işlemci sıcaklıgım normal mi ? . bilgisayarı acıyorum bir oyuna girer girmez bu hale geliyor ryzen 5 3600x var ve sıvı sogutma kullanıyorum . bilgisayarımda asırı derecede kasmalarda oluyor
  6. 4ghost.cs

Monitör dahil 30K bütçeye nasıl bir sistem toplamalıyım ?

Nvidia fanboy u degilim yanlış anlaşılmasın . İlk ekran kartım Asus 2060 süperdi satıp onu satıp 6600xt ye geçmem zorunda kaldım ve bin pişman oldum . Şimdi Nvidia 2060 6gb lige döndüm kafam daha rahat . 6600xt de cok sıkıntı çektim oyunlarda takılma donma ne arasan var 2060 a geçtim rahatladım...
  7. 4ghost.cs

İnternet sayfasındaki reklamları nasıl engellerim ?

Her girdigim sayfada google reklamları var eklenti olarak adblock kurdum bazen google reklamları bazende google reklamlarına benzer bannerler cıkıyor . bilgisayarıma virüs mü bulasdı acaba ? bulastı ise hangi program ile silebilir taratabilirim her girdigim haber her girdigim sitede reklamlar...
  8. 4ghost.cs

Yeni Faiz Kararı Açıklandı!

Faizle kafayı bozmuslar . İnsanların alım gücünü düzelt , aş ve iş ver . Yok abi herkes ne götürürsem o halde . Kim ne halde kimsenin umurunda degil
  9. 4ghost.cs

AutoCad Öğrenmek İstiyorum

YOK MU yardımcı olabilecek birisi
  10. 4ghost.cs

AutoCad Öğrenmek İstiyorum

Arkadaslar yeni bir işe baslıyacagım işimin geregi autocad i ögrenmem gerekiyor . hangi sürümünü indirmem gerekiyor 2015 üstü dediler . indirebilecegim bir link varmı tam sürüm olarak veya para ile mi satın almak gerekli baslamadan temel olarak ögrenmek icin kendimi geliştirmek icin indirmek...
  11. 4ghost.cs

Monitörden Ses Çıkmıyor ?

Merhabalar . Yeni monitör aldım herhangi bir sıkıntı yoktu . Ses cıkısını monitör seçiyorum ama herhangi bir ses alamıyorum sebebi ne olabilir . Ayarlardan baktıgımda ses hareketi olmasına ragmen ? model : msi optix g24c6
  12. 4ghost.cs

MSİ Monitör ayarları için indirilecek program ?

indirme linki bulamadım yazabilirmisin
  13. 4ghost.cs

Masaüstüne indirebilecegim bir program mevcutmu acaba
  14. 4ghost.cs

monitörümün arka tarafındaki tusları dısında bilgisayar üzerinden indirip yapabilecegim ayarlarını bir program mevcut mu acaba ? MSI Optix G24C6 23.6" 144Hz 1ms
  15. 4ghost.cs

Monitör de film modu görünmüyor

Arkadaslar daha önce kullandığım monitörlerde farklı farklı görüntü icin modlar vardı film sinema futbol vb vb gibi yeni monitör aldım bunda herhangi bir mod görünmüyor ve bir cok sekme kapalı neden acsba . Yada baska bir şey mi indirmeniz gerekiyor Monitör : MSI optik g24c6
Top Bottom