4rael isimli üyenin son içerikleri

1. 4rael

Dramsiz M2’ye mi Dramli SATA SSD’ye mi Windows kurulmalı?

Arkadaşlar 1TB Team MP33 Pro M.2 SSD modeline bir de 500GB SanDisk Ultra 3D NAND SATA SSD modeline sahibim, SATA olanda DRAM var, M.2'de yok. Hangisine Windows 11 kurmalıyım?
  2. 4rael

18k Toplama yada Sistem önerisi

Arkadaşlar güzel bir 18500TL'ya da 16 bin TL gibi sistemler ya da toplama önerebilir misiniz? Dün vatandan LG 144Hz 1ms IPS monitör aldım o yüzden o monitörede uygun olmasını istiyorum illa 18500TL olmasına gerek yok ama değerse 18500'e kadar çıkabilirim. Nvidia sistem istiyorum. En azından 3060...
  3. 4rael

Verbatim Sata SSD nasıldır?

Arkadaşlar bu ssd marka ve ürün nasıldır? Vatanda olsa daha güzel olur ve bunu bulabildim windows m2’de ve genel olarak oyunlar burda olur, sıkıntı yaratır mı?
  4. 4rael

Azerilere Büyük Destek

Arkadaşlar alooooo burası teknoloji forumu hatırlatiyim da size
  5. 4rael

Azerilere Büyük Destek

Ne alaka bu gönderi şuan? Forumda savaş ile ilgili şeyler paylaşılıyor mu ki?
  6. 4rael

1000 TL’ye Kadar AIO RGB Sıvı Soğutma Önerisi

Arkadaşlar bütçem Sıvı Soğutma için 1000 TL bana bu bütçe ile RGB AIO Sıvı soğutma önerir misiniz?? Maks 280mm’e kadar üstünü kasam desteklemiyor. (AliExpress gibi sitelere de açığım)
  7. 4rael

Kasaya bu fanları taksam yakışır mı?

Selam arkadaşlar, ben görseldeki kasanın ön tarafına Cooler Master Masterliquid ML240L V2 RGB Sıvı Soğutma taksam Egzoz fan olarak Corsair SP120 RGB Pro 120mm takıp yukarı kısma da Corsair SP140 RGB Pro 140mm taksam güzel durur mu? Cooler Master sıvı soğutma ile Corsair fanlar uyumsuz durur mu?
  8. 4rael

Phanteks P300A Mesh Fotoğrafındaki Fanlar nedir?

Selamlar arkadaşlar rica etsem bana fotoğrafdaki kasanın Sıvı soğutmasını ve fanların modelini ve markasını söylermisiniz? Türkiye’de bulabilirmiyim? Kasa; P300A Mesh 1 fanla geliyor fakat nedense görseldeki fotoğrafı koyuyorlar.
  9. 4rael

High Power 750w VS Corsair 650w

Fsp Hyper M85+ 650w 80+ plus bronze yarı modüler nasıldır? Yeterli olur mu?
  10. 4rael

High Power 750w VS Corsair 650w

Arkadaşlar aynı fiyata High Power Element BR 750w 80+ Bronz mu tercih etmeliyim yoksa Corsair CV650 650w 80+ Bronz mu tercih etmeliyim? Corsair Daha kaliteli diyorlar fakat watt daha az karar veremedim. Sistem Şu Şekilde; EVGA RTX 3060 (bekliyorum) Ryzen 5 3600 Asus Prime B550-Plus Nzxt x42 sıvı...
  11. 4rael

Hangi Kulaklık Daha iyi ?

İkisininde özelliklerini aşağıya yazıyorum 2’si arasından hangisinin özellikleri daha iyi ve Hangisi ile daha iyi ses kasabilirim, müzik dinleyebilirim? 1. Kulaklık; Model: ONIKUMA M190 PRO RGB Bass Ünitesi: 5cm Hassasiyet: 94dB Akım Direnci: 20ohm±15% Frekans Aralığı: 20Hz-20KHz Mikrofon...
  12. 4rael

100 TL Klavye Önerisi

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/rampage-kb-r77-usb-mekanik-klavye-36-tus-mini-keypad-csgo-fortnite-PUBG-klavye-oyuncu-gaming-klavye_pdp_569713606?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.74.2 şunu alabilirsin küçük ve bilek desteği var sadece...
  13. 4rael

Öneri 600Tl Klavye Öneri?

Cooler Master CK350 Red Switch İtopya’da şuan 450 TL indirimde
  14. 4rael

Gamepower Saber RGB

Arkadaşlar Gamepower Saber RGB Red Switch’de çok fazla yay sesi oluyor mu? Ben kulaklıkla oyun oynuyorum sese pek takmam fakat birçok kişi aşırı derecede yay sesi olduğunu söylüyor gerçekten bu kadar büyük bir yay sesi var mıdır?
  15. 4rael

HyperX Alpha için Anakart’ım yeterli mi?

Merhaba arkadaşlar, benim anakartım ASUS TUF B550-Plus bu anakartın Ses Kartı ise ALC S1200A 7.1 bu Anakart Ses Kartıyla HyperX Alpha ile Csgo, Valorant gibi oyunlarda tam verim alır ve ses kasabilirmiyim?
Top Bottom