4RSL4NN isimli üyenin son içerikleri

1. 4RSL4NN

2kupon yapacağım sizce nasıl(kupon tartışması yapmak sitede yasaksa bilmiyorum)

bölerek oynayacağım zaten
  2. 4RSL4NN

2kupon yapacağım sizce nasıl(kupon tartışması yapmak sitede yasaksa bilmiyorum)

crystal pal.- m. city : ilk yarı dep. 0.5üst mila-lecce: ms1 luton-bournemouth : kg var roma-lazio: dep 0.5üst brighton-arsenal: ms2 dortmund-stutgard :kg var psg-clermont : ms1ve1.5üst düsseldorf-braunschweig : ms1 feyenord-ajax : ms1ve1.5üst manu-liverpool...
  3. 4RSL4NN

Acil para lazım kupon varsa atarmısınız

hesapta 400 para var 1-1.5k ya katlamam lazım 1hafta içinde yardım edebilcek var mı
  4. 4RSL4NN

Grizzone alışveriş yapamıyorum

grizzone'dan protein tozu almıştım daha önce fakat şimdi almaya çalıştığımda işlemi onaylamıyor bankayı aradım bizlik bi sorun yok alışveriş yapmaya çalıştığınız firmada sorun var diyor bu sorunu tek ben mi yaşıyorum başka yaşayan arkadaş var mı *bonus gold trink kredi kartı kullanıyorum
  5. 4RSL4NN

1000-1500tl bandında blue switch klavye önerir misiniz?

marka güvenilir mi sorun çıkarır mı tuşlar
  6. 4RSL4NN

1000-1500tl bandında blue switch klavye önerir misiniz?

1500tl civarında mavi switch klavye önerir misiniz? büyük enter olursa sevinirim :) ***
  7. 4RSL4NN

Öyle bir şarkı yazın ki dinleyince 8-10 yıl öncesini hatırlayalım

Önerileri bekliyorum
  8. 4RSL4NN

Traş makinesi önerir misiniz?

sakal için kaliteli bi makine arıyorum kullandığınız veya önerdiğiniz makinalar neler
  9. 4RSL4NN

Ets2 oynarken dinlemelik şarkı önerilerinizi bekliyorum.

hocam şarkı seçmekle uğraşmak istemedim sizlerin dinlediği şarkıları direk playliste eklerim diye açtım konuyu, yinede teşşeküür ederim :)
  10. 4RSL4NN

Ets2 oynarken dinlemelik şarkı önerilerinizi bekliyorum.

Arabesk şarkılar yazarsanız sevinirim
  11. 4RSL4NN

Görev Çubuğundaki Gizli Simgeler Nasıl Ölçeklendirilir?

bilemicem hocam
  12. 4RSL4NN

Görev Çubuğundaki Gizli Simgeler Nasıl Ölçeklendirilir?

bendede aynı boyutta simgeler
  13. 4RSL4NN

Yardım 12 Ekranlı Bir Bilgisayarda Kasma Sorunu Yaşıyoruz

konuyla alakasız ama fotoğrafı varsa atarmısın reis çok merak ettim
Top Bottom