5Cloud isimli üyenin son içerikleri

1. 5

Çözüldü✓ PC açılıyor ama görüntü gelmiyor

Evet kendi kendine çözüldü bütün parçaları 4-5 kez sök tak yaptım daha sonra PC açık bıraktım daha sonra kendi kendine kapanıp açıldı ve düzeldi
  2. 5

Bugün hicbirsey yapmadan açıldı ve böyle bir yazı geldi şuan çalışıyor ne anlama geldiğini bilen var mı
  3. 5

Sorunsuz şekilde kullanıyorum dün kapattım ve tekrar açmak istediğimde böyle oldu tek degistirmedigim parça islemci kaldı onuda akşam denemeyi düşünüyorum
  4. 5

Hata ledi oldgunu zannetmiyorum çünkü hepsinde auled 1-6 kadar yazıyor ve hepsi yanıyor
  5. 5

Hata ledi görmedim Diğer PC de bu ışık yanıp sonerken bu sürekli açık kalıyor
  6. 5

İki yönteminde denedim sonuç yine aynı işlemcide problem olma şansı var mı acaba
  7. 5

Ryzen 5 5000 RX 6600xt Asus B450m Dragon
  8. 5

Birden fazla monitörde hdmı display denedim sonuç aynı
  9. 5

Ramleri de çıkarıp başka PC ye taktim benim ramlar çalıyor sıkıntı yok ama diğer PC ramleri taktimda yine görüntü gelmiyor
  10. 5

PC açılıyor ama hiç bir şekilde görüntü gelmiyor ekran kartını başka bir PC denedim çalışıyor bios pili çıkardım taktım başka bir monitör de denedim fanlar ve klavye ışıkları yanıyor ama görüntü yok
  11. 5

gamepower intense X40

Merhaba arkadaşlar intense x40 da ses çıkışı varmı. pc ses çıkışı var olarak görüyor, mönitördede ses ayarı var.
  12. 5

Hazır Sistem Tavsiyesi

f/p sistemi yeni çıkardı bir daha ne zaman gelir ki
  13. 5

Hazır Sistem Tavsiyesi

10.000 TL bütçem var tavsiyeniz nedir
Top Bottom