_BeriC_ isimli üyenin son içerikleri

1. _BeriC_

Vozol likit nerden bulabilirim

vie sürü site var ama hangisi güvenilir bilmiyorum, evvet eski tadı olnuyor hafif geliyor 1702811333 hocam biliyorum eski tadı tam olmayacak ama maddiyat konusundqa sıkıntılıyım ve forumda da bahsettiğim gibi site arıyorum hangisi güvenilir?
  2. _BeriC_

Vozol likit nerden bulabilirim

arkadaşlar 12 bin çekim vozolum var ama likit bitti strawberry kivi liikiti nerden bulabilirim
  3. _BeriC_

En İyi Dizi Karakteri Sizce

bi kategori belirtsen iyiydi benim idollerim Barney Stinson- Ted Mosby- Homelander- Soldier Boy
  4. _BeriC_

Steelseries Arctis 7 Nova Bağlantı Sorunu

hocam bende pc de kullanamıyorum ses gelmiyor veya gitmiyor.
  5. _BeriC_

Artcis Nova 7 ses yok

Yeni bir kulaklığa geçtim. Arctis Nova 7 aldım ve şu an bilgisayarımda kablolu kullanmak istediğim için direkt olarak sağ bölmeye Type-C bağlantısını taktım uygulamayı da indirdim ama ses yok şu an. Ne yapmam lazım?
  6. _BeriC_

Steelseries Artics 7 vs 9

Artics 9 4250 TL iken Artics 7 4000 TL arada 250 TL fark var çok bir şey değil. Ama özellik konusunda Artics 7 birçok konuda 9'a göre daha iyi olmasına rağmen bir alt segmenti olmasının sebebini tam anlayamadım. hangisini almalıyım?
  7. _BeriC_

Rampage RM-W1 FURY nasıl?

hangi model ve ne kadar ödedin, hayırlı olsun
  8. _BeriC_

güzel hoşta ben kulaklık tavsiyesi istemedim ürünle ilgili kafamdaki sorunun cevabını istedim
  9. _BeriC_

yani özellik olarak iyi wireless ve mikrofon çıkar-tak ama yorumları genel olarak olumsuz bu kulaklığın eksileri ve artıları ne?
  10. _BeriC_

Hangi Steelseries modelini almalıyım

inceledim bu modeli almayı düşünüyorum fakat aynı zamanda büyük rakibi 7 wireless varmış peki onunla arasındaki fark ne?
  11. _BeriC_

Hangi Steelseries modelini almalıyım

Wireles bir model almayı planlıyorum max 5k amacım; dizi-film izlemek, konu anlatım videosu izlemek, sporda kullanmak ve oyunda kullanmak içerik olarak batarya yerine ses kalitesi (oyunlarda veya dinlemek için) sonraki planda ise mikrafonu hangi model ideal?
  12. _BeriC_

Koşu ayakkabısı arıyorum

yani içeride giyeceğim için nasıl olur tam bilmiyorum birkaç tane önerdiğiniz modelin linkini atabilir misiniz?
  13. _BeriC_

Koşu ayakkabısı arıyorum

fiyat olarak tuzlu gibi LC de 350-500 arası var Zlasenger ise 360-700 arası bir sürü şey var onlar nasıldır?
  14. _BeriC_

Koşu ayakkabısı arıyorum

Pmyo parkuru için ayakkabı arıyorum zemin böyle elastik bir mekan olacağı için ayakkabı tabanı düz yerine altı tırtıklı olması lazım sanırım
  15. _BeriC_

Tyt ve Ayt matematik kimden izlenmeli?

peki Tyt mat için 0'dan başlayacak birisi için Mert Hoca mı daha iyidir yoksa Matematiğin Güler Yüzü mü?
Top Bottom