_ByYuSuF06_TR isimli üyenin son içerikleri

1. _ByYuSuF06_TR

İkinci el ekran kartı ne alabilirim?

rx 6600
  2. _ByYuSuF06_TR

Yardım İşlemci önerisi lütfen

Ryzen 5 5 5600
  3. _ByYuSuF06_TR

Yardım Amazon yurt dışından klavye alınır mı?

Arkadaşlar https://www.amazon.com.tr/gp/product/B096NJ2KK6/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3BAG9MNWQLWU9&psc=1 bu linkteki klavyeyi satın almayı düşünüyorum ve 448 TL gibi bir fiyata denk geliyor fakat Prime üyeliğinden 318 liraya alabiliyorum, sizce alınır mı? Gümrükten geçerken sorun yaşatır mı...
  4. _ByYuSuF06_TR

Yeni işlemci aldım görüntü gelmiyor

Eski işlemcim Intel Pentium E5500 yeni aldığım ise Q8200 intenetten getirdim de yeni işlemci taktım görüntü gelmedi eski işlemcinin aynı taktım görüntü geldi sebebi nedir işlemci doğru taktım pinlerde sorun yok temiz duruyor fanı takmadım macun sürmedim sadece ekran kartı kablosunu ve güç...
  5. _ByYuSuF06_TR

150 TL kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar, kulaklıklığımdan anden ses gelmediği için değiştirmeye karar verdim. Maksimum bütçem 150 TL. Aklımda 2.3 seçenek var iyi midir? Genelde oyunlarda ses kasmak veya müzik dinlemek için kullanıyorum. Kablolu kablosuz fark etmez ama önceliğim Bluetooth olmasıdır, baktığımda...
  6. _ByYuSuF06_TR

LG G5 H860 root atılmalı mı?

Peki teşekkür ederim TWRP Veya magisk ile deneyeceğim
  7. _ByYuSuF06_TR

Kingo root yüzde 1 de takılıyor Başka yöntem varmı Bilgisayar için programını indirdim ama müsait olduğumda denicem 1622313816 Pil süresi önemli değil sadece oyunda yüksek performans almak istiyorum ısınması içinde genelde vantilatörün altında oynuyoruum
  8. _ByYuSuF06_TR

çok teşekkürler peki root sonrası hangi uygualamaları indirmeliyim overclock gibi şeyleri anlatabilir misiniz nasıl yaparım cihazım için uygun ayarları verir misiniz VE rom olarak hangisini tavsiye edersiniz
  9. _ByYuSuF06_TR

Merhaba arkadaşlar. Elimde LG G5 H860 modeli var yurt dışı modeli TR olanı değil karıştırmayın. Bootloader açılabiliyor bu telefonu 05/2016 da aldım ve cihaz hala donanım açısından gayet güzel ama sıkıntılarım var. Root atıp hızlandırmak istiyorum. Gerçekten eskiye göre hızlandırır mı? Isınma...
  10. _ByYuSuF06_TR

LG G5 batarya çıkmıyor

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım bu sefer batarya içinde kaldı ve modüler çıkarma düğmesine bastığımda sadece modüler kısım geliyor batarya beraberinde gelmiyor ve içinde kalıyor yeni aldığım Deji bataryanın alt kısımı fabrikasyon hatalı gelmiş ve şimdi çıkmıyor galiba içinde bir şey kırıldı...
  11. _ByYuSuF06_TR

5000 TL Telefon Önerisi

Mi 10 T tavsiye ederim
  12. _ByYuSuF06_TR

PUBG Mobile M.24 kullanamıyorum

Sağolun sorunum fps kaynaklıymış dün config buldum yakın temas yaptım stavil fps alıyorum taktikle ambarda 14 kill 1.2 kd yaptım ve lazer dürbün kullandım ben genelde hep taaruz harabe oynuyordum artık ambara geçtim hiç otorite oynamadım alışacağım teşekkürler:)
  13. _ByYuSuF06_TR

İzledim game bench adlı uygulama indirdim pc ye indirip bağlamayı da denedim ama uygulama açıldığında hata verdi vazgeçtim
  14. _ByYuSuF06_TR

2.LİG ŞAMPİYON KİM OLACAK

Ankaralı olarak ankara demir sporu tutuyorum başarılar dilerim ama gerçekler kocaeli gibi hayırlsı:)
  15. _ByYuSuF06_TR

Ban dalgasından sonra sıkıştım bayağı as liginde oynayım diyorum atlıyorum kalabalık yere ekran kitleniyor illa yani telefon vantilatörün altında oynanamı istiyor vantilatörün altında eminim stabil 30 aldığıma artık hasta olmayı göze aldım gibi
Top Bottom