_isology_ isimli üyenin son içerikleri

1. _isology_

55000 TL bütçe ile laptop önerisi

kardeşim, 55 bin lirayı "oyun oynamak" için bir laptoba bağlayacak kadar zenginsen birçok alternatif bulabiirsin muhakkak; fakat kesinlikle o paraya desktop almanı ve uzun dönemli her işini kolaylıkla görebilecek bir sisteme sahip olmanı tavsiye ederim..
  2. _isology_

Ehliyet sınavını geçtim şimdi ne yapacağım

sınavdan geçtim dediğin sınav; eğer e-sınav değilde direksiyon sınavı ise ; harç bedellerini yatırdıktan sonra nufüstan gidip ehliyet işlemlerini yaptırabilirsin. 1 hafta beklemene gerek yok. sadece sınavını yapan il/ilçe milli eğitim müdülüğünün sınavı geçtiğine dair sistemden onayını yapması...
  3. KUTU FATURA GARANTİLİ MSİ SİSTEM-MONİTÖR-KLAVYE-MOUSE FULL SET

KUTU FATURA GARANTİLİ MSİ SİSTEM-MONİTÖR-KLAVYE-MOUSE FULL SET

TEMMUZ-2023'DE TOPLANDI...SIFIRDAN FARKSIZ / HATASIZ / TEKTEK PARÇA SATIŞI YOKTUR- SET HALİNDE SATILIKTIR. Monitör: AOC 24G2SU/BK 24” 165Hz 1 Ms FreeSyncPremium Gaming Monitör-kutu/fatura/garantili -sıfır alındı İşlemci: AMD Ryzen 5600 Kutu/Fatura/Garantili-Sıfır takıldı Ekran Kartı : MSI...
  4. _isology_

Öneri Max 250 TL mouse önerisi

hepsiburada.com indirimlerinde iyi olacağını düşünüp 4 arkadaş almıştık... 2 veya 3. kullanım sonrası çekmeceye kaldırdık. özellikle fps oyunlar için yeterli bir mouse değil. eli kavramıyor vs vs vs
  5. _isology_

Bütçe ekran kartı önerisi

Temiz 2.el 3.000TL bandında GTX1660 Super rahatlıkla bulunur. veya üstüne bir miktar daha koyup Amd 6600XT her işinin fazlasıyla görecektir.
  6. _isology_

4k ya apu sistem toplama

Ryzen 5600G + B450 anakart ekseninde bir sistem toplarsan her işini görecektir. fakat bütçe minimum 5-6bin civarı olmalı
  7. _isology_

Öneri Max 250 TL mouse önerisi

Asus Tuf M3 ... o fiyata daha kalitelisi yok... Msi clutch'lardan uzak dur...
  8. RTX 3060Tİ Ekran Kartı Alınık

Antalya RTX 3060Tİ Ekran Kartı Alınık

sistem topladığım için 2.el mining yapılmamış/çok kısa süre yapılmış RTX3060 veya RTX3060Tİ ekran kartı aramaktayım. Maksimum 6000TL bütçem mevcuttur. Asus / Msi / Evga / Gigabayt harici bakmıyorum...
  9. _isology_

DA-V6 Fırsatçıları İş başında

Kardeş zorlamayalım bence. Böyle herkesin hem fikir olabileceği bir konuda bile bir insan gelip karşıt görüş bildiriyorsa , sebebi gayet aşikar’dır.. Sistem almak için para biriktirip bu sistemlerin çıkmasını bekleyenlere rabbim yardım etsin ki; sistem çıkınca bunlardan önce alabilsinler… işleri...
  10. _isology_

Dayı sen kaçtan satıon sistemi? Pazarda artış var mı?
  11. _isology_

Öyle bişey yapsa bu ve bunun gibi arkadaşların ticaretine engel olacak şimdi. Sıkıntılı iş. Al-sat dan ekmek yiyen bu arkadaşlarıda düşünmek lazım biyerde..😂
  12. _isology_

Konunun açılma sebebini mükemmel özetlemişsin kardeşim. 👏 . Teşekkürler
  13. _isology_

Haklısın valla kardeşim ;Bu ülkede fırsatçı olmak lazım. Kılıf zaten serbest piyasa. Biride çıkıp demez değil mi; benim bu yaptığım ne kadar etik, ne kadar doğru.. sizi gidi serbest piyasanın gülleri sizi 🙂
  14. _isology_

arkadaş linç yersin dediğinde çokda ciddiye almamıştım. Harbiden haklıymış…
  15. _isology_

Yardım R5 5600X İşlemcimin Sıcaklıkları Normal midir? (Güncelleme)

1667943986 5600X işlemcimi arctic freezer duo kule tipi soğutma ile kullanıyorum ağır oyunlarda bile 60dereceyi geçtiğine şahit olmadım…
Top Bottom