_omerozturk isimli üyenin son içerikleri

1. O

Öneri 2k Monitör Önerisi / Bütçe 10-12k arası

Önerin için teşekkürler hocam ama hata bende hiç detay vermemişim, acemiliğime ver kusura bakma lütfen. 27" ve Curved olmayan normal ekran istiyorum.
  2. O

Öneri 2k Monitör Önerisi / Bütçe 10-12k arası

Arkadaşlar Merhaba, Başlıktan da anlaşılacağı üzere 2k monitör almayı planlıyorum. Bütçem yaklaşık 10-12k arası. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.
  3. O

3-4K arası kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba, İçerik başlıktan da anlaşıldığı üzere kulaklık tavsiyesi için açıldı. Önerisi olan varsa desteklerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  4. O

Kasa topladım ama bağlantıları kuramadım

Arkadaşlar Selam, Yakın zamanda bilgisayar parçalarımı topladım, parçalardan kısaca bahsetmek gerekirse: i7-11700k işlemci, msi 3060ti ekran kartı, msi mag coreliquid280 sıvı soğutma, 2x8 GB 3600Mhz ram, B560-M Pro anakart, Mag a650bn psu, msi mag force 100r kasa, m2 ssd ve hdd. Sorunuma...
  5. O

Öneri MONSTER PUSAT K3 PRO almayı düşünüyorum nasıldır ?

Yaklaşık bir sene önce aldım 400Tl'ye. İlk başlarda dendiği gibi yay sesi vardı ama birkaç ay sonrasında düzeldi. Blue switch olduğu için sesi gerçekten fazla ama ben özellikle tercih ettiğim için memnunum. Bence tam bir f/p ürünü.
  6. O

Dying light 1 daha mı iyi ? Dying light 1 vs 2

Dying light 1'i yaklaşık 70 saat oynadım, oyun gerçekten efsane. Ara verip tekrar girdikten sonra biraz alışması sürebiliyor ama genel hikayesi ve oynanışı oldukça güzel. Henüz 2 yi oynamadım, yakında oynamayı düşüyorum ama baya güzel yorumlar aldığını gördüm. Bence iki oyundan da pişman olmazsın.
  7. O

MSI MAG FORGE 100R Kablolama Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, Bilgisayar bileşenlerini bağladıktan sonra MSI MAG FORCE 100R isimli kasada kabloları saklamak neredeyse imkansız hale geliyor. Çok bir deneyimim yok ama kasa kablolama açısından yeterli mi değil, yoksa ben mi beceremiyorum anlayamadım. Ve MSI MAG CORELIQUID 280'i kasanın...
  8. O

İntel i7-11700k işlemci ile B560M PRO-VDH WIFI Anakart

Yorum için teşekkürler :D İşlemci arasında yaklaşık 1.500-2000tl bir fark var. 3060Ti için 11700k yeterli olacak gibi duruyor. Anakart pakete dahil olduğu için sıfırdan alırsam yaklaşık 2500-3000tl harcamam lazım sanırım. Sonradan belki değiştirebilirim.
  9. O

Evet, size katılıyorum. OC olmasa da yeterli olacak diye düşünüyorum. Teşekkürler.
  10. O

Yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler. Açıkcası evet anakart bedava gibi bir paraya denk geliyor. Farklı bir anakart almak istersem sıfırdan alacağım için en az 2-3k bir maliyeti olacaktır. 11 ile 12. nesil arasında yaklaşık 1.5k bir tutar farkı var. i7 11700k 4.800 TL'ye bulabildim en...
  11. O

Tavsiye için teşekkürler, şöyle bir video ile karşılaştım. Overclock açısından bir değişiklik yapılmış olabilir mi? Bu videoda artık oc yapılabilir diyor da.
  12. O

Açıkcası bu paketin üzerine sistem kurmaya çalışıyorum, o yüzden emin olamadım. Soğutucu yeterli olur mu peki, veya soğutucuya gerek var mı? 1644319033 Linki koymayı unutmuşum...
  13. O

Cevaplar için teşekkürler, performans kaybı yaşamam değil mi, öyle diyince biraz korktum.
  14. O

Arkadaşlar Merhaba, İntel i7-11700k işlemci, B560M PRO-VDH WIFI Anakart ile kullanıldığında herhangi bir sorun çıkartır mı? Tecrübe eden varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  15. O

26.000 TL Toplama Sistem, Yardım!

Şansıma anakart stoğu bitmiş sanırım, satışı durdurmuşlar :D
Top Bottom