_tahashn_ isimli üyenin son içerikleri

1. T

Yardım Deepcool ak620 işlemci soğutucusu, bu kasaya sığar mı ?

Hocam konuyu hortlatmış gibi oldum ama oldu mu ? bende Abdullahın kasadan aldım AK620 almayı düşünüyordum. Sığma problemi var ise; ID-Cooling SE-224-XT almayı düşündüm. Benim kasamda sizinkilerle aynı yardımcı olur musunuz ? Sıvı soğutucu olarak da ; DeepCool LE500 ID-Cooling FrostFlow X 240...
  2. T

Yardım Halo Master Chief Collection TR yama

Halo MCC şuan steamde 24tl aklımda almak var ama ingilizcem çok kötü tr yama kurmak istediğimde ise online oynayamazsınız diyorlar. Ben online oynamayı seven biri değilim ama ana hikaye coop şekilde tr yama çalışıyor mu bilen birisi acil yazabilirse çok sevinirim indirim bitecek <3
  3. T

Öneri Yakında pc toplamayı düşünüyorum bütcem 20k beklmeli mi almalı mıyım ?

yeni pc toplamak istiyorum bütçem 20k ama yeni çıkan 4k serisinin dlss3 ve normaldede yüksek performans vermesinden dolayı yaza doğru veya bahar ayında gelecek olan 4060 mı beklemeliyim yoksa 3-4 belki 4-5k altına 3060lı sistem mi toplamalıyım? (ekran kartı beklenildiği kadar performanslı çıkar...
  4. T

Sizce Oyun stoklamak mantıklı mı?

Reis Witcher almak varsa aklında ya Witcher 2 ile birlikte olanı veya 15₺ lik 2 adet büyük minimum 15+15=30 saat sunan DLC'ler tavsiye ederim
Top Bottom