_Tecrübe_Konuşuyor_ isimli üyenin son içerikleri

1. T

PCI-e 3.0 SSD Önerisi Lazım

Selamlar ucuzundan kaliteli 1TB alana sahip ssd arıyorum. Yarımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.
  2. T

13000TL Geniş Ekranlı Işıklı Klavyeli Laptop Arıyorum

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Bütçem 13.000TL. Ekranı küçük olmayan ve klavyesi ışıklı olan bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  3. T

Laptop önerisi lazım açıklamaya gereken bileşenleri yazdım hocam

Merhaba benden istenilen özellikler bunlar fakat ben pek bilmiyorum bakmasını. Bunları karşılasa yeter derseniz ki şu var ama şu kadarcık ekleme yaparsan bunu alabilirsin güzel olur şimdiden çok teşekkür ederim :) İşlemci: Minimum Intel i5-2500K / AMD FX-6300 RAM: Minimum 8 GB Ekran Kartı...
  4. T

8-10K TL Laptop Önerisi Yapar mısınız

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. 10K ya kadar bütçem var bi laptop önerisi yapabilir misiniz ekranının geniş olması tercihimdir. Çok teşekkür ederim şimdiden.
  5. T

Tasarımcı İçin Laptop

Herkese selam vr iyi günler diliyorum güzel insanlar. Yaklaşık 16 Ramı olan fiyat performans orta segment bir laptop almak istiyoruz şirket olarak. Oyuncu laptopu vs. Hiç önemli değil bana öneride bulunabilir misiniz çok teşekkür ediyorum şimdiden bütçe belli değil.
  6. T

250 TL SSD Önerisi Yapabilir misiniz

250 TL bandında fiyat performans bir ssd önerebilir misiniz eski laptopumu canlandırmak için. 280TL ye kadar yükseltebilirim bütçeyi Teşekkürler
  7. T

İşlemci ve Ram odaklı bir laptop önerisi max 10k

Maksimum 10 bin TL olacak şekilde işlemci ve ram odaklı ssd si olan bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz yada indirim olacağı bir zaman vs olacak bir şey şimdiden teşekkürler
  8. T

İş için uygun laptop önerisi

Hocam m2 olduğuna emin misiniz? Bu fiyata pek beklemem açıkçası
  9. T

İş için uygun laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba bütçemiz 5bin TL ye kadar biraz aşabiliriz de. Ssd li hızlı bir laptop önerisinde bulunabilir misiniz teşekkürler
  10. T

Laptop Alacağım 15K Bütçe Yazılım Çalışmak İçin

Arkadaşlar kolay gelsin. 15 Bin TL bütçem var, yazılım öğrenmek ve almışken iyi bir bilgisayar almış olmak istiyorum. Buna uygun laptop önerisi yapabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim.
  11. T

Pc interneti az kullanıyor

Sen yanlış anlamışsın olayı. 1638104378 Eğer modemin yeni bi versiyon modem ise 2. bir ağ oluşturup hızını sınırlandırabilirsin. Bilgisayar ise diğer wifi ile bağlıu cihazlardan daha çok bant genişliğine sahip olacaktır.
  12. T

Mikrofonlu Webcam Önerisi

Bütçe baya iyi kanka
  13. T

Mikrofonlu Webcam Önerisi

150 TL ye kadar bütcem var bana indirimli f-p bir webcam önerebilirmisiniz saygılar.
  14. T

Bu Bilgisayarı Ne Kadara Satabilirim

AMD A8-5600K APU 3.60 GHz Cpu 16 GB 1600 MHz DDR3 Ram 120 GB SSD Disk 500 GB 7200RPM HDD Disk Geforce GT 430 2GB Flatron W1934S Monitör Klavye ve Mouse birlikte vereceğim.
  15. T

Bozulmayacak 250 TL bütçeli Mouse

İade ettim fakat öneri 1 tane yok son hangisini almamı tavsiye edersiniz 1630681536 Abimden de borç alıp bunu almayı düşünüyorum şuan https://www.n11.com/urun/steelseries-rival-3-rgb-kablolu-oyuncu-mouse-1573322?magaza=zoccoshop
Top Bottom