aaatttaaaadmr isimli üyenin son içerikleri

1. A

Bir iki hafta önce bir monitör aldım

teşekkürler iyi akşamlar
  2. A

yani yaşayan biri varmı diye belki yardımcı olur diye açtım konuyuda bende bir şey olacağını zannetmiyorum eski monitörümde de bir sorun yaşamamıştım aslında ama içime kuşku düştü öyle
  3. A

yani yaşayan biri varmı diye belki yardımcı olur diye açtım konuyuda bende bir şey olacağını zannetmiyorum eski monitörümde de bir sorun yaşamamıştım aslında ama içime kuşku düştü öyle
  4. A

çok yakından attı zaten sadece çarpma yla birlikte ekranda ani bi beyaz renk mi denir öyle bir şey oldu
  5. A

Bir iki hafta önce bir monitör aldım .Bugün monitörün ekranına kardeşim koli bandı attı yavaş-orta arası bir hızda monitörde görünür bir zarar yok ama ilerde bir sorun oluşurmu ? . . . . . .
  6. A

Logitech G300s Takılma Sorunu

aynı şekil çıkarıp takıyorum düzeliyor. takıldıktan sonra dpi falan değişiyor . Şimdi farklı bir pc de deneyeceğim ayn ısorun olursa farede olduğu kesin
  7. A

Hayır dünden beri oluyor. 1610113831 Mesela biraz önce de takıldı ama sadece fare takıldı ve modları değişti kulaklık ta ses falan gitmedi
  8. A

Arkadaşlar g300s faremi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum . Fare ile ilgili şöyle bir sorunum var Fare bi anda takılıyor ve aynı zamanda kulaklık klavye vb. şeyler de bağlantıyı kesiyor ama monitörüm de bir donma olmuyor. Başka bir fare ile de denedim ama bu sorunu göremedim . Donanımsal bir...
  9. A

PC reset attı oyunlarım silindi

hayır
  10. A

PC açılıp kapandı ve birkaç uygulamam silindi

Rocket League oyununu başlatmak için tıkladım oyun bi açılmadı alt tab a düştü sonra pc kendi kendine reset attı pc açıldığında bilgisayarımdaki rocket league oyunu ve PUBG silnmiş işin garibi diğer oyunlarıma bir şey olmamış nedenini bir türlü anlayamadım Psu dan falan da olmaması lazım çünkü...
  11. A

PC reset attı oyunlarım silindi

Arkadaşlar pc kendi kendine reset attı bi açtım oyunlar falan harddsikte yüklü gözüküyor ama çalıştıyorum oyunu yüklü değil ne yapacağım powerı da değiştirdim bir iki ay önce corsair vs550 takmıştım bilen yardımcı olabilirmi ?
  12. A

YENİ PSU ALDIM FORMAT GEREKİRMİ?

Arkadaşlar elimde dandik bı rampage psu vardı Corsair vs550 aldım format atmaya gerek varmı takıp kullanayım mi yoksa Şimdiden teşekkürler.
  13. A

Yardım 550w yeten bir pc ye daha yüksek bir psu (örn 750w) takarsak her hangi bir sorun oluşurmu

Alakası yok kardeşim güç kaynağı sistemin çekeceği kadar güç verir sistem 200 mu çekiyor ister 400 watt olsun isterse 1200 watt olsun yine aynı gücü çeker
  14. A

Corsair vs550 nasıldır ?

450
  15. A

Corsair vs550 nasıldır ?

Corsair vs550 almayi düşünüyorum nasıl sesli mi çalışıyor sessiz olması benim için önemli ve 1650 süper r5 1600 sisteme takacağım yeterli olurmu kullanan arkadaşlar dan öneri bekliyorum şimdiden teşekkürler
Top Bottom