abdulkadir1998 isimli üyenin son içerikleri

1. abdulkadir1998

Laptop Wifi Bağlanıyor Ama İnternet Yok Diyor

Yok mu arkadaşlar bilgisi olan ya pc internet gözüküyor ama yok oyunlara girmiyor internet yok gözüküyor ethernetle problem yok deli olcam
  2. abdulkadir1998

Teşekkürler deneyc Deneyeeceğim teşekkürler
  3. abdulkadir1998

Ondan sonra ne yapmam gerekiyor tam olarak modem ara yüzündeyim şuan
  4. abdulkadir1998

Modem arayüzünden nasıl yapacağım tam olarak 1713274443 güncel zaten ya sürüclerim
  5. abdulkadir1998

Evet ethernetle bağlanıyor telefonun internertiyle bağlanıyor ama bir türlü wifi ile bağlanmıyor değişik değişik işler ya
  6. abdulkadir1998

Deneyeyim ya deli etti beni kırıcam bağlanmıyor hiç bir şekilde 1713272894 Vala deniyorum olmuyor hiç bir şekilde
  7. abdulkadir1998

Merhaba iyi günler benim monster laptobum var arada açıp kullanıyorum bugün açtım pcyi internete bağlanıyor gibi oluyor bağlanmıyor. Masaüstünde herhangi bir problem yok wifi'de de bir problem yok telefonlar bağlanıyor. Kendi telefonumun interneti açıyorum oda bağlanıyor ama kendi internetime...
  8. abdulkadir1998

Görev Yöneticisinde Ekran Pır Pır Etmesi

Merhaba iyi akşamlar ben bugün görev yöneticine girdim ve bir anda dikkati mi çekti böyle ekran anlık gidip geliyormuş gibi oluyor ama sadece görev yöneticisinde bu oluyor video kaydetmeyi denedim ama nedense yakalayamadım bunun sebebi nedir sadece görev yöneticisinde oluyor sadece film...
  9. abdulkadir1998

Çözüldü✓ Lenovo Legion 25-İ Alınır mı ?

Ben 4 ay falan oldu alalı güzel monitör ölü piksel çıkmadı ayakları bir tık büyük masan küçükse sığmayabilir.Renk doygunluğu güzel ama youtube videolarında bır tık sanki görüntü bulanık gibi oluyor ama alışınca normal geliyor. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım memnunum yani. İçinden DP...
  10. abdulkadir1998

Bu fiyata MSI orjinal midir?

O bile gelmeyecek adamlar resmen havale yaptırıp dolandıracak 😄 trendyol oldu sahtekar yeri
  11. abdulkadir1998

Bu fiyata MSI orjinal midir?

Arkadaşım aldı denedi, mağaza arayıp kredi kartında problem olduğunu havale ile ödeme yapılmasını istediler anlayacağınız dolandırıcı
  12. abdulkadir1998

10 Bin TL Bütçe Android Telefon

Teşekkür ederim o zaman bende öyle yapayım 500 600 TL çok para adaptör için indirim iyi olur
  13. abdulkadir1998

Teşekkür ederim bakacağım a34 e
  14. abdulkadir1998

sarj aleti çıkmıyor demi içlerinden
  15. abdulkadir1998

Ben de aslında bu ikisini gözüme kestirmiştim ama andorid telefonlardan o kadar uzak kaldım ki en son kullandığım samsung s duoydu 😄 Bir bakayım dediğiniz modellere
Top Bottom