abdullahemre isimli üyenin son içerikleri

1. A

Çözüldü✓ Açılmayan dosyaları kurtarmak

bu şekilde olan fotoğrafları kurtarabilir miyim peki? önemli biraz
  2. A

Çözüldü✓ Açılmayan dosyaları kurtarmak

Herkese iyi forumlar. Elimdeki bazı video ve fotoğraflarda dosya bozuk hatası alıyorum bunu düzeltmemin bir yolu var mıdır?
  3. A

Çözüldü✓ B550de Ryzen 3 3100 kullanmak için BIOS uptade zorunlu mu

Elimde ekstradan bir işlemci yok eğer uptade gerekliyse başka çözüm yolu var mıdır?
  4. A

SPOTİFY TAKİPLEŞELİM

https://open.spotify.com/user/uqk7hqx194q23vxmx6ebsrwy7?si=Y_pAYPDmQPqdGeYKcRdDMA&utm_source=copy-link
  5. A

Çözüldü✓ Ekran otomatik olarak kapanmıyor

touchpad i devre dısı bırakıp dener misin belki bir hareket algılıyor olabilir
  6. A

Ekran kartım yeni ama çok etkisini göremedim eskiye göre

forza5de önceden 50ydi şuan 100ün üstünde ancak oyun akıcı değil gibi (kart 65 dereceyi geçmiyor)
  7. A

Ekran kartım yeni ama çok etkisini göremedim eskiye göre

Ryzen 3 3200G 16GB RAMli APU sistem kullanıyordum.Dün RX6500 XT ekran kartı aldım ama çok etkisini göremedim gibi ne yapmamı önerirsiniz?
  8. A

Galaxy M22 Netflix sorunu

Disney+,Netflix,Amazon Prime üçünde de aynı şey başıma geldi yükleniyor ekranında donuyor ve telefonum kitleniyor(arkada ses gelmeye devam ediyor ama) bunu nasıl çözebilirim?
  9. A

Witcher 3 oynatır mı

Sistemim Ryzen 3 3200G ve 16GB RAM'a sahip Witcher 3'ü kasma donma olmadan oynayabilir miyim?
  10. A

İnternete bağlanma sıkıntısı

Cevaplarınız için teşekkürler wifi adaptörünün kablosunu değiştirdim ve sorunu çözdüm
  11. A

İnternete bağlanma sıkıntısı

Bilgisayarda internete bağlı olduğum halde bağlantı arada kesiliyor ve siteler çok geç yükleniyor.Virüs taraması yaptım bir şey de çıkmadı sizce sorun ne olabilir?(wifi kullanıyorum)
Top Bottom