abduss isimli üyenin son içerikleri

1. A

Mavi Ekran Döngüsü (Yeni ssd takmama rağmen devam etti)

Beyler hepinizden Allah razı olsun. Sorunumla ilgilenmeye çalıştınız. Bildiğiniz üzere ssd'nin soketini değiştirip deneyeyim, sokette sıkıntı olabilir demiştim. Sanırım öyle. 1,5 haftadır mavi ekran vs. bir sıkın olmadı. Bir de bu konuyu nasıl kapatacağım bilen var mı?
  2. A

1628156258 Bi daha yersem resminide çekip minidumpları almaya çalışırım usta 1628156520 @Pişmaniye bu videoyu yeni buldum aynen burdakiler oluyor. Yorumlarda bu videodaki çözümün işe yaramadığı yazıyor ama ben size hatayı benim mallığımdan ötürü anlamazsanız die direkt göstermeye çalışıyorum...
  3. A

Beyler sizlerede hiç bir kaynak sunmayarak çok zorluk çıkartıyorum affedin ama bazı bilmediğim şeyleri bende yeni öğrendim (minidump vs) 1628155677 Bu mavi ekranı yediğimde ilk yazımdaki kısır döngüye giriyo sıfırlamaktan başka ilacı da yok. Minidump dosyaları da sıfırladığımda haliyle gider...
  4. A

Minidump dosyalarını nası kurtarcam çnkü her halükarda sıfırlatıyo kendini.@Pişmaniye
  5. A

Yani inşallah porttadır sıkıntı. Eski ssd'm ilk sıfırlama girişimimde 130gb/250gb gözüküyordu. Eski dosyalarımı almak için hdd ye windows kurdum. O windowslada ssd ye giremedim o şekilde bozuldu gitti. Şu an boyutu 250 mb gözüküyor disk yönetiminde. Geri kalan kısım gözükmiyor 1628154913...
  6. A

Eski ssd'mdede normal şartlarda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ama şöyle söyleleyim. Şimdi bu bilgisayarda iki adet m2 ssd slotu var. İlk mavi ekran yediğimde eski ssd'm oraya takılıydı. Yeni ssd geldiğindede oraya taktım ve akşama kadar sorunsuz kullandım , akşam tekrar aynı mavi ekran...
  7. A

Disk olarak kastettiğiniz ssd ise eğer daha dün aldım.
  8. A

Memtest temiz çıktı @akıllı kuş @Jackson Teller .
  9. A

Bu gece deneyeyim. 1628112512 Rami çok ısıtır mı turbo fanı açmama gerek varmı(ilk kez yapıom)
  10. A

Ssd'm bozulduğu için ssd kaynaklı olduğunu düşünmüştüm. Deneyeceğim.
  11. A

Çok sevinirim. Anakart arızası olmasından korkuyorum. Mâlum işlemci ve ekran kartı anakarta entegre olduğundan ötürü fiyatı pahalı.
  12. A

Öncelikle s.a. Bilgisayar Monster Abra a5 v13.3 -Intel i5 8300H 8gb 2666 mhz ram 1050ti Adata Xpg Ssd Kendim sonradan eklediğim hdd Daha fazla bir şey gerekiyorsa bilgisayarın modelini yazdığınız zaman google'da çıkar - Yaklaşık 1 hafta önce chrome'dan bir şeye bakmak için pc yi açtım ve normal...
Top Bottom