aboo00 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Anakartın 2. RAM Slotu Bazen Çalışıyor Bazen Çalışmıyor

hocam salladınız mı yoksa bi yerden mi geliyor bu bilgi
  2. A

denedim evet 1658492579 sadece dorduncu slotta aciliyor pc diger slotlar suan pasif durumda bios ile alakali olabilir mi ?
  3. A

M5A78lm USB3 anakartım var RAM'lerim Kingston 4x2 8 GB anakartın siyah olan slotları yani 2 ve 4. slotuna RAM'leri bağlıyorum RAM'i 4 olarak görüyor 2. slottakini okumuyor fakat aynı RAM'i 4e takınca çalışıyor sadece 2. slottakini bazen okuyor bazen okumuyor ara ara yapıyor bunu bir süre...
  4. A

AOC E2243FWS monitör alt standı nasıl sökülür?

Monitörümü ikinci el olarak satıyorum fakat kutusu olmadığı için kargolamada zorluk çekiyorum alt standı çıkıyor mu ? çıkıyorsa nasıl çıkıyor ? 1651691322 https://www.incehesap.com/aoc-e2243fws-21-5-led-monitor-fiyati-16347/ monitör bu
  5. A

islemci degistirdim bilgisayarim acilmiyor

sorunu cozdum hepinize tesekkurler baskalari icin de cozumu bu video
  6. A

tam olarak dediginizi yapacaktim fakat sonradan farkettim ki tek ve guncel surum bende yuklu baska surum yok bios icin 1620315458 yani guncellemeden dolayi degil sanirim tek surum var anakartin bios surumlerinde ve o bende yuklu
  7. A

usta aldigim magazaya sordum anakart destekliyor dendi baska bir forumda da sordum uyumlu dendi niye boyle oldu anlamadim.
  8. A

arkadaslar intel core 2 duo e6320den intel core 2 quad q6700e gectim ve bilgisayari acmaya calistigimda buraya kadar gelip restart atiyor ve bu tekrarlaniyor
Top Bottom